• تاریخ: 2022-05-09
  • شناسه خبر: 31559
  • 63 بازدید

۴۷ میلیارد تومان پروژه حوزه انرژی در شهرستان آق قلا در حال اجراست

ارکین نیوز-“سلیمان هاشمی”از اجرای ۴۷ میلیارد تومان پروژه شبکه زیرساخت برق در شهرستان آق قلا خبر داد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،”سلیمان هاشمی”در بازدید از اداره توزیع نیروی برق ...

ارکین نیوز-“سلیمان هاشمی”از اجرای ۴۷ میلیارد تومان پروژه شبکه زیرساخت برق در شهرستان آق قلا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،”سلیمان هاشمی”در بازدید از اداره توزیع نیروی برق که صبح امروز شنبه ۱۷ ام اردیبهشت ماه بصورت سرزده انجام شد،به بازدید معاون وزیر نیرو از سطح شهرستان اشاره کرد و گفت:نصب ۵۰ ترانس با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان و تعویض سیم و کابل شهر آق قلا بطول ۹۰ کیلومتر با اعتبار ۲۷ میلیارد تومان از محل اعتبارات سفر معاون وزری نیرو به منطقه توسط پیمانکاران شرکت توزیع نیروی برق در سطح شهرستان آق قلا در حال اجرا می باشد.

سرپرست فرمانداری شهرستان آق قلا افزود:سیم کشی محلات حکیم آباد،کل آباد و خیابانهای معلم و دژ با پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصد در حال انجام است،در شهر انبارالوم نیز تعویض ۱۸ کیلومتر از سیم و کابلهای آن در دستور کار شرکت برق قرار دارد و تاکنون ۱۰ کیلومتر از این پروژه به اتمام رسیده است.

“هاشمی”ضمن قدردانی از تعامل و هماهنگی مدیریت توزیع نیروی برق شهرستان آق قلا از نصب ۷ چراغ جدید،۲۲ سرویس و ۳ پروژکتور در روستای یلمه سالیان بخش وشمگیر و نشست مشترک با مدیران کل راهداری و حمل و نقل جاده ای و برق منطقه ای استان در راستای توسعه منطقه خبر داد.