• تاریخ: 2015-09-08
  • شناسه خبر: 7936
  • 1,181 بازدید

۱۵۰ میلیون تومان هزینه بازسازی و نصب گاردیل مجموعه سوارکاری آق قلا

ارکین نیوز – دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان در جریان بازدید از نصب گاردیل مجموعه سوارکاری آق قلا گفت: با پیگیری های نمایندگان محترم مجلس ، فرماندار ، اداره ورزش و جوانان و هیات سوارکاری مبلغ ۱۵۰میلیون تومان جهت تج ...

ارکین نیوز – دبیر هیئت سوارکاری استان گلستان در جریان بازدید از نصب گاردیل مجموعه سوارکاری آق قلا گفت: با پیگیری های نمایندگان محترم مجلس ، فرماندار ، اداره ورزش و جوانان و هیات سوارکاری مبلغ ۱۵۰میلیون تومان جهت تجهیز و نصب گاردیل مجموعه سوارکاری آق قلا از طرف شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی تصویب شده است.

حکیم ایگدری در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ارکین نیوز اضافه کرد: کارهای خوبی در این مدت جهت تجهیز و بهسازی این مجموعه انجام شده و پروژه پیشرفت خوبی داشته است و در هیمن جا از زحمات شهردار محترم آق قلا نیز بایستی تشکر کنم و نباید بسادگی از زحمات عوامل شهرداری آق قلا گذشت.

وی ادامه داد: دنبال امتیاز حفر چاه عمیق هستیم که برای بهتر شدن فضای سبز مجموعه و آب شرب مجموعه سوارکاری یک ضرورت است و در حال حاضر پرونده آن در استان در حال پیگیری می باشد.

ایگدری در مورد افزایش هفته های کورس اسب دوانی آق قلا از ۴ هفته به ۷ هفته گفت:برنامه ریزی ها از قبل انجام شده و مناسبت های محرم و عاشورا و تاسوعای حسینی نیز در افزایش کورس ها محدودیت ایجاد می کند و فدراسیون نیز همه جوانب را می سنجد وبه ما نتیجه را اعلام خواهد کرد.

دبیرهیات سوارکاری استان گلستان در پایان یادآور شد: ما درخواست اداره ورزش و جوانان و هیات سوارکاری آق قلا را در این خصوص انعکاس دادیم و پیگیر موضوع هستیم که امیدواریم با همکاری مسئولین استان و این شهرستان افزایش هفته انجام شود.
IMG_20150908_165218
…….
IMG_20150907_214310
……..
IMG_20150907_214239
xp2jqhl30eqvdfjadd7x
qtu61agix9m4zjlsqrsf

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست