• تاریخ: 2016-12-28
  • شناسه خبر: 21867
  • 295 بازدید

۳۰۰۰ فقره اسناد زمین‌های کشاورزی و مسکونی به مردم آق‌قلا واگذار شد

ارکین نیوز-رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور گفت: امروز ۳ هزار فقره اسناد زمین‌های کشاورزی و مسکونی به ارزش ۱۸۴ میلیارد ریال به مردم شهرستان آق‌قلا واگذار شد. حسن کاری صبح امروز در مراسم اهدای اسناد بنیاد علو ...

ارکین نیوز-رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور گفت: امروز ۳ هزار فقره اسناد زمین‌های کشاورزی و مسکونی به ارزش ۱۸۴ میلیارد ریال به مردم شهرستان آق‌قلا واگذار شد.

حسن کاری صبح امروز در مراسم اهدای اسناد بنیاد علوی به محرومان اظهار داشت: واگذاری این املاک ۱۰۰ درصد رایگان است و از تعداد ۳ هزار فقره اسناد، ۱۲۶ فقره آن به وسعت ۹۰ هکتار، املاک کشاورزی است.

وی تصریح کرد: امروز ۳ هزار فقره اسناد زمین‌های کشاورزی و مسکونی به ارزش ۱۸۴ میلیارد ریال به مردم شهرستان آق‌قلا واگذار شد.

رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور گفت: تا آخر سال جاری نیز ۲ هزار اسناد تحویل خواهد شد که ۳۰۰ هکتار آن اراضی کشاورزی است.

وی اظهار کرد: در سال آینده نیز ۱۰ هزار فقره اسناد در استان گلستان تحویل خواهد شد که ۲ هزار فقره آن املاک کشوورزی خواهد بود.

کاری افزود: برای نخستین بار در سطح کشور ۳ هزار اسناد به صورت جمعی واگذار می‌شود و ما تاکنون با این حجم زیاد اسناد را به صورت یکجا تحویل ندادیم.

وی مساحت زمین‌های اهدایی بنیاد به مردم را ۲۲۰ هکتار اعلام کرد و افزود: ارزش تقریبی زمین‌ها بیش از ۱۸ میلیارد تومان است که به صورت رایگان به مردم تقدیم می‌شود.

رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان کشور با اشاره به اهدای اسناد کشاورزی در استان گلستان بین محرومان تصریح کرد: همچنین برای نخستین بار در این مرحله اراضی کشاورزی اهدا می‌شود/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست