• تاریخ: 2015-09-12
  • شناسه خبر: 8048
  • 2,175 بازدید

یک قطعه از آسفالت جاده آلتین تخماق را میشود در موزه جای داد

ارکین نیوز – علی : هنر مردم بخش گلدشت شهرستان گمیشان این است که سال هاست از جاده ای استفاده می کنند ، که می شود یک قطعه از آن را در موزه به نمایش گذاشت ! به گزارش خبرنگار ارکین نیوز ؛ مشکلات مردم برای تردد در جاده ...

ارکین نیوز – علی : هنر مردم بخش گلدشت شهرستان گمیشان این است که سال هاست از جاده ای استفاده می کنند ، که می شود یک قطعه از آن را در موزه به نمایش گذاشت !
به گزارش خبرنگار ارکین نیوز ؛ مشکلات مردم برای تردد در جاده سیمین شهر به آلتین تخماق در گمیشان همچنان باقی است و هنوز فقط ۶ کیلومتر از مسیر ۱۲ کیلومتری این جاده آسفالت شده و مابقی مسیر هنوز به صورت جاده های عصر باستان می باشد و استفاده از این جاده واقعا هنر می خواهد .
مسیری کوتاهترین مسیر ارتباطی بین سیمین شهر و روستاهای سقرتپه ، توماچلر ، آلتین تخماق ،قلمس ، کله پست ،قلعه جیق وشهر کمیش تپه می باشد
ضمیر فرماندار گمیشان در سال ۹۳ از اختصاص ۶۰ میلیاردریال اعتبار ازمحل یک تبصره بودجه به گمیشان خبر داده بود و آسفالت این مسیر نیز جزو طرح هایی بود که اجرای آن تعریف شده بود ولی به نظر می رسد اتمام آسفالت این طرح بیش از این ها توجه ویژه مسئولین را می طلبد.
IMG_20150912_165024
عکس از گروه تلگرامی اولکه کوموش دپه

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست