• تاریخ: 2016-10-04
  • شناسه خبر: 20802
  • 407 بازدید

کنگره ۶۰۰ شهید اهل سنت در آق قلا برگزار می شود

ارکین نیوز-سردار رحمت الله صادقی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت اجلاسیه ۴ هزار شهید استان گلستان در گرگان گفت: کنگره ۶۰۰ شهید اهل سنت در آق قلا برگزار می شود. فرمانده سپاه نینوا گلس ...

ارکین نیوز-سردار رحمت الله صادقی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت اجلاسیه ۴ هزار شهید استان گلستان در گرگان گفت: کنگره ۶۰۰ شهید اهل سنت در آق قلا برگزار می شود.

فرمانده سپاه نینوا گلستان در ادامه نشست خبری خاطرنشان کرد: مباحث اجرایی برگزاری این کنگره که۱۷ آذرماه امسال در آق قلا برگزار می شود و یکی از برنامه های اجلاسیه ۴ هزار شهید استان گلستان است با مسولیت فرمانداری شهرستان آق قلا پیگیری خواهدشد.

دبیرکل اجلاسیه چهار هزار شهید استان گلستان در ادامه به جمع آوری آثار و خاطرات ۴ هزار شهید استان گلستان اشاره کرد و افزود: تیم کارشناسی جمع آوری آثار و خاطرات شهدا با دقت کارشناسی زیاد و با اطلاعات گیری از خانواده های شهدا و همرزمان شهدا در مدت دو سال این منابع بسیار غنی را جمع آوری کردند که مرجعی در زمینه ایثار و شهادت محسوب می شود.

وی تاکید کرد این آثار مرجعی است که قابلیت تجزیه و تحلیل فرهنگی و بهره برداری هنری را دارد و یکی از افتخارات بزرگ اجلاسیه به عنوان یک عملیات بزرگ فرهنگی است.

فرمانده سپاه نینوا گلستان در ادامه تصریح کرد:: مجموعه این آثار تدوین شده و یا در مرحله تدوین است و به لطف خدا تا پایان سال جاری کامل و در پرتال خاص شهدا ذخیره گذاری خواهد شد تا در دسترس عموم قرار گیرد و همه از این ظرفیت استفاده نمایند/ترکمن سسی

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست