• تاریخ: 2015-10-24
  • شناسه خبر: 9709
  • 1,090 بازدید

کمال قریشی:کسانی که برای والیبال گنبد زحمت می کشند را باید قدر نهاد

ار کین نیوز-کمال قریشی بازیکن با اخلاق و ملی پوش آق قلایی ضمن تبریک به مسئولان و مردم خونگرم گنبد جهت بازگشت تیم جواهری به لیگ برتر والیبال گفت: مسئولان و نماینده گنبد کسانی را برای والیبال این شهر زحمت می کشند را قدر دا ...

ار کین نیوز-کمال قریشی بازیکن با اخلاق و ملی پوش آق قلایی ضمن تبریک به مسئولان و مردم خونگرم گنبد جهت بازگشت تیم جواهری به لیگ برتر والیبال گفت: مسئولان و نماینده گنبد کسانی را برای والیبال این شهر زحمت می کشند را قدر دانی نموده و احترام ویژه ای برای آنها قائل شوند.

وی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ارکین نیوز افزود:افتخاراتی که برای والیبال این شهرستان کسب شده حاصل چندین سال تلاش و خاک خوردن پیشکسوتان والیبال این شهر می باشد و این افتخارات به سادگی بدست نیامده اند.

قریشی علت حضور خود در لیگ دسته اولی مهاباد را نامشخص بودن وضعیت تیم جواهری عنوان نمود و تصریح کرد:بنده خیلی منظر تیم گنبد ماندم و با صحبتهایی که با آقای دوجی داشتم برای ماندن در جواهری مشکلی نداشتم ولی بعلت وضعیت نامعلوم این تیم ،به مهاباد در لیگ دسته اول آمدم.

این ملی پوش آق قلایی ضمن حمایت از اسپانسرهایی که به والیبال ترکمن صحرا زحمت می کشند گفت:صادق امیری بازیکن سابق تیم دسته اولی صداو سیمای مهاباد بعنوان مربی و بیستون بیروت پور، فرهادو تیمور یلمه همبازیهای من سال قبل در تعاون گنبد و امیرزیرک بازیکن سابق شهرداری ارومیه دیگر بازیکنان این تیم می باشند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست