• تاریخ: 2017-11-27
  • شناسه خبر: 24564
  • 214 بازدید

کبدی قهرمانی آسیایی گرگان/ تیم هندوستان بر سکوی اول ایستادوایران سوم شد

ارکین نیوز- تیم ملی کبدی مردان هندوستان با برتری قابل انتظار و قاطعانه مقابل پاکستان در مسابقه فینال، بر سکوی اول دهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۷ در گرگان ایستاد. در این مسابقه که عصر یکشنبه در سالن امام خمینی (ره) ...

ارکین نیوز- تیم ملی کبدی مردان هندوستان با برتری قابل انتظار و قاطعانه مقابل پاکستان در مسابقه فینال، بر سکوی اول دهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۷ در گرگان ایستاد.

در این مسابقه که عصر یکشنبه در سالن امام خمینی (ره) مجموعه ورزشی آزادی گرگان برگزار شد، تیم کبدی مردان هند با نتیجه ۳۶ بر ۲۲ تیم ملی پاکستان را شکست داد.

نیمه اول این مسابقه با برتری ۲۵ بر ۱۰ هندی ها به پایان رسید.

هند که قدرت اول کبدی آسیا و جهان است از همان ابتدای بازی برتری خود را به حریف دیکته کرد و آرام آرام فاصله امتیازی دو تیم را افزایش داد.

پاکستانی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، در نیمه دوم به آب و آتش زدند اما این اقدام آنها نتیجه ای جز افزایش بیشتر فاصله امتیازی دو تیم نداشت.

تیم ملی مردان هند در پایان این مسابقه با نتیجه ۳۶ بر ۲۲ پاکستان را شکست داد و همراه با تیم بانوان این کشور ، مدال های طلای این رقابت ها را کسب کردند.

تیم های ملی مردان و زنان ایران با وجود برخورداری از امتیاز میزبانی در مرحله نیمه نهایی شکست خوردند تا این ناکامی منجر به اخراج مربیان هندی تیم های ملی مردان و زنان نیز شود.

دهمین دوره رقابت های کبدی مردان و پنجمین دوره رقابت های کبدی زنان قهرمانی آسیا از سوم آذر در گرگان مرکز استان گلستان آغاز شد و عصر امروز پنجم آذر به پایان رسید.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست