• تاریخ: 2015-12-08
  • شناسه خبر: 11526
  • 488 بازدید

چک های قسط اول قرارداد بازیکنان تیم جواهری گنبد پاس نشد

ارکین نیوز-چک های خالی در دستان بازیکنان تیم والیبال جواهری برای دریافت قسط اول قراردادهای مالی آنها که به تاریخ ۱۶ آذرماه بود روز گذشته با مراجعه به بانک باعث نارضایتی بازیکنان تیم شد. به گزارش سایت گنبداسپورت، عصر روز ...

ارکین نیوز-چک های خالی در دستان بازیکنان تیم والیبال جواهری برای دریافت قسط اول قراردادهای مالی آنها که به تاریخ ۱۶ آذرماه بود روز گذشته با مراجعه به بانک باعث نارضایتی بازیکنان تیم شد.

به گزارش سایت گنبداسپورت، عصر روز دوشنبه ۱۶ آذرماه بازیکنان تیم جواهری گنبد بطور دسته جمعی از حضور در تمرین خودداری که بلافاصله با صحبت های آقای محمدرضا جواهری مبنی بر اطمینان دادن به پرداخت شدن مبلغ چک ها، بازیکنان با یک ساعت تاخیر تمرین ناقص و ۴۵ دقیقه ای خود را برگزار کردند.

شاید کل مبلغ قرارداد بازیکنان تیم والیبال جواهری گنبد در حدود ۳۵۰ میلیون تومان باشد و تاخیر در پرداخت قسط اول این مبلغ کاملا بحث برانگیز می باشد و این وضعیت متاسفانه در روحیه و ادامه کار بازیکنان تیم و کادر فنی بی تاثیر نخواهد بود.

بر طبق مقررات درج شده در آیین نامه فدراسیون والیبال هر تیم لیگ برتری موظف است تا قبل از پایان نیم فصل قسط اول قرارداد های مالی بازیکنان را تسویه کرده باشد در غیر این صورت تیم مورد نظر حق حضور در نیم فصل دوم مسابقات را نخواهد داشت.

  • خداوردی طعنه - 2015-12-08 در 5:13 ب.ظ

    امیدواریم که با پرداخت قسط بازیکنان ازطرف مدیریت تیم.روحیه بازیکنان برای بازی باحریفانشان بهتروبهتر بشه تانتایج قابل قبولی برای هرچه بهتر شدن درجدول ولیگ تلاش کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست