• تاریخ: 2016-10-10
  • شناسه خبر: 20867
  • 414 بازدید

پیکر پاک شهید نیروی انتظامی در علی آبادکتول تشییع شد

ارکین نیوز-پیکر پاک شهید استوار دوم ‘حسن دیلم کتولی’ از نیروهای انتظامی استان گلستان که در درگیری با اشرار در منطقه آق قلا به شهادت رسیده بود، امروز دوشنبه در زادگاهش علی آباد کتول تشییع و به خاک سپرده شد. ای ...

ارکین نیوز-پیکر پاک شهید استوار دوم ‘حسن دیلم کتولی’ از نیروهای انتظامی استان گلستان که در درگیری با اشرار در منطقه آق قلا به شهادت رسیده بود، امروز دوشنبه در زادگاهش علی آباد کتول تشییع و به خاک سپرده شد.

این مراسم ساعت ۹٫۳۰ روز دوشنبه از مقابل مسجد محمدیه علی آبادکتول و پس از اقامه نماز بر پیکر این شهید توسط آیت الله سیدعبدالهادی حسینی شاهرودی نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری آغاز شد.

در ادامه پیکر این شهید با حضور گسترده مردم علی آباد کتول تا میدان ولایت این شهر تشییع شد.

سپس پیکر این شهید به زادگاهش در روستای محمدآباد کتول منتقل و بر دوش اهالی و همرزمانش تا مزار شهدای این روستا تشییع و در کنار یاران شهیدش به خاک سپرده شد.

شهید استوار دوم حسن دیلم کتولی، غروب شنبه هفته جاری در درگیری با اشرار و متهمان تحت تعقیب در شهرستان آق قلا (در شمال استان گلستان) مورد اصابت گلوله یکی از متهمین قرار گرفت که متاسفانه به علت شدت جراحات وارده، صبح یکشنبه با وجود تلاش پزشکان به شهادت رسید.

در این درگیری که بین نیروهای پلیس و اشرار و متهمان تحت تعقیب روی داد، سه نیروی همرزم شهید دیلم کتولی نیز مجروح شدند که با انتقال به مراکز درمانی تحت مداوا قرار گرفتند و براساس آخرین گزارشات دریافتی حال این سه مامور انتظامی رو به بهبودی می باشد.

شهر علی آباد کتول در فاصله حدود ۳۵ کیلومتری شرق گرگان واقع است.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست