• تاریخ: 2017-02-09
  • شناسه خبر: 22247
  • 272 بازدید

پیرا:بیش از ۲ هزار خانوار در آق‎قلا از نعمت آب شرب سالم برخوردار می‎شوند

ارکین نیوز-مدیر امور آبفار شهرستان آق‌قلا گفت: به مناسبت ایام‌الله دهه فجر ۲ هزار و ۳۵۶ خانوار در شهرستان آق‎قلا از نعمت آب شرب سالم برخوردار می‎شوند. رجب پیرا صبح امروز با تبریک ایام الله دهه فجر در گفت‌وگو با خبرنگاران ...

ارکین نیوز-مدیر امور آبفار شهرستان آق‌قلا گفت: به مناسبت ایام‌الله دهه فجر ۲ هزار و ۳۵۶ خانوار در شهرستان آق‎قلا از نعمت آب شرب سالم برخوردار می‎شوند.

رجب پیرا صبح امروز با تبریک ایام الله دهه فجر در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: به مناسبت ایام‌الله دهه فجر ۲ هزار و ۳۵۶ خانوار از نعمت آب شرب سالم در شهرستان آق‎قلا برخوردار می‎شوند.

وی تصریح کرد: به مناسبت ایام‌الله مبارک دهه فجر امروز در هشت روستای شهرستان آق‎قلا افتتاحیه خواهیم داشت.

مدیر امور آبفار شهرستان آق قلا بیان داشت: بر اساس آماری که داریم جمعیتی بیش از ۹ هزار و ۲۸۵ خانوار در شهرستان آق‎قلا زندگی می‎کنند.

پیراخاطرنشان کرد: طول کل شبکه‎ای که در ایام مبارک دهه فجر افتتاح می‎کنیم ۵۷ کیلومتر است و با اعتبار تقریبی برای هشت روستا بیش از ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

وی با بیان اینکه بیش از ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار برای هشت روستای آق‎قلا در ایام‌الله مبارک دهه فجر هزینه شده است، ابراز کرد: ۱۰ هزار نفر از نعمت آب سالم و بهداشتی در شهرستان آق‎قلا برخوردار می‎شوند.

مدیر امور آبفار شهرستان آق‌قلا از مردم شهرستان آق‎قلا دعوت کرد که در راهپیمایی بزرگ و حماسی ۲۲ بهمن شرکت کنند و با حضور گسترده خود مشتی محکم بر دهان آمریکا و یاوه‎گویان بزنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست