• تاریخ: 2015-09-26
  • شناسه خبر: 8475
  • 698 بازدید

پیام تسلیت فرماندار آق قلا در پی حادثه منا

ارکین نیوز – فرماندار شهرستان آق قلا در پیامی جان باختن شمار زیادی از حجاج را در حادثه مصیبت بار منا تسلیت گفت. در این پیام الیاس هیوه چی ضمن ابراز همدردی با خانواده قربانیان آمده است :مصیبت بزرگ واندوه عظیم فاجعه ...

ارکین نیوز – فرماندار شهرستان آق قلا در پیامی جان باختن شمار زیادی از حجاج را در حادثه مصیبت بار منا تسلیت گفت.
در این پیام الیاس هیوه چی ضمن ابراز همدردی با خانواده قربانیان آمده است :مصیبت بزرگ واندوه عظیم فاجعه منا عید قربان را به قربانگاه مومنان وعاشقان حرم کبریا مبدل ساخت و ازدست رفتن جمع کثیری ازمسلمانان، غم و اندوهی بزرگ برقلب های همگان نشاند .

این پیام می افزاید: بی تدبیری دولت آل سعود سراسرجهان اسلام را درعزای حجاج ومومنین ازدست رفته دراین فاجعه مصیبت بارنشانده است .

حادثه مصیبت بار در حج ابراهیمی و سرزمین وحی که در سایه بی تدبیری و ناتوانی رژیم آل سعود موجب جان باختن و مجروح شدن شمار کثیری از حجاج بیت الله الحرام از جمله حاجیان ایران اسلامی موجب تاثر و تالم گردید.

حادثه تلخ و مصیبت جانکاهی که دل‌های امت اسلامی را اندوهگین ساخت و بی کفایتی وعدم شایستگی دولت عربستان را در مدیریت شایسته حج متجلی کرد.
اینجانب ضمن عرض تسلیت و تعزیت به مناسبت شهادت جمع کثیری از حجاج کشورهای اسلامی و بیش از ۱۳۰ زائر ایرانی، با بازماندگان این حادثه تلخ و ناگوار ابراز همدردی نموده و برای شهدای این حادثه دردناک آرزوی علو درجات از درگاه باریتعالی و برای مجروحان این حادثه غمبار آرزوی سلامتی و شفای عاجل از خداوند منان مسئلت می نمایم.
سایت فرمانداری آق قلا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست