• تاریخ: 2017-11-28
  • شناسه خبر: 24568
  • 151 بازدید

پنجمین بیمارستان صحرایی استان گلستان در گمیشان راه اندازی شد

ارکین نیوز-رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی گلستان با اشاره به راه اندازی بیمارستان صحرایی در گمیشان، گفت: این بیمارستان پنجمین بیمارستان صحرایی است که در استان گلستان راه اندازی می شود. اسماعیل مقصودلو در جمع خبرنگاران اظها ...

ارکین نیوز-رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی گلستان با اشاره به راه اندازی بیمارستان صحرایی در گمیشان، گفت: این بیمارستان پنجمین بیمارستان صحرایی است که در استان گلستان راه اندازی می شود.

اسماعیل مقصودلو در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این بیمارستان صحرایی به همت بسیج جامعه پزشکی استان و دانشگاه علوم پرشکی گلستان از امروز تا ۹ آذرماه در منطقه گمیشان راه اندازی شده است.

وی افزود: حفظ آمادگی در مواقع بحران، تقویت و حفظ روحیه ایثار و فداکاری در کادر بهداشتی و درمانی، دسترسی آسان و کم هزینه مردم مناطق کمتر برخوردار به خدمات پزشکی و تخصصی که در محل سکونت خود از آن برخوردار نیستند، از اهداف برپایی بیمارستان صحرایی است.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی گلستان بیان کرد: هر روز حدود ۸ پزشک عمومی بیماران آقا و خانم را ویزیت می کنند و حدود ۱۲ متخصص و ۴ فوق تخصص نیز به مردم گمیشان و روستاهای اطراف ارائه خدمت می کنند.

مقصودلو با اشاره به اینکه پزشکان فوق تخصص در روزهای آخر در بیمارستان حاضر خواهند بود، گفت: در این بیمارستان خدماتی از قبیل قلب، اکوکاردیوگرافی، چشم پزشکی، داخلی، ارتوپدی، جراحی عمومی، اطفال، زنان و زایمان، مغز و اعصاب، روان پزشکی، رادیولوژی و سونوگرافی، آزمایشگاه تشخیص طبی، دندان پزشکی، بینایی سنجی، مامایی، خدمات اورژانس، تزریقات و سرم درمانی و خدمات دارویی ارائه می شود/ایسنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست