• تاریخ: 2017-03-27
  • شناسه خبر: 22591
  • 532 بازدید

پایداری وضعیت هوای استان گلستان تا فردا/اواخر هفته دمای هوا دوباره کاهش می‌یابد

ارکین نیوز-معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان گلستان گفت: پایداری وضعیت هوای استان گلستان تا اواخر وقت فردا در استان گلستان ادامه دارد و شاهد افزایش دما خواهیم بود. محمدرضا رحمان‌نیا با اشاره به خروج سامانه سرد و بارش ...

ارکین نیوز-معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان گلستان گفت: پایداری وضعیت هوای استان گلستان تا اواخر وقت فردا در استان گلستان ادامه دارد و شاهد افزایش دما خواهیم بود.

محمدرضا رحمان‌نیا با اشاره به خروج سامانه سرد و بارشی از استان گلستان اظهار داشت: پایداری وضعیت هوای استان گلستان تا اواخر وقت فردا در استان گلستان ادامه دارد و شاهد افزایش دما خواهیم بود و تنها در مناطق شرقی استان امشب وزش شدید باد پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: روز چهارشنبه نیز شاهد هوائی نیمه ابری تا ابری و در ارتفعات بارش پراکنده و کاهش دما و مه آلود خواهیم بود اما از روز پنجشنبه در مناطق کوهستانی و کوهپایه‌ای استان شاهد بارش پراکنده خواهیم بود.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان گلستان تصریح کرد: از اواخر روز پنجشنبه شاهد کاهش ابر و افزایش دما در روز جمعه هستیم اما از جمعه شب دوباره شاهد افزایش ابر و بارش باران متناوب در سطح استان هستیم.

رحمان‌نیا گفت: در روز شنبه هفته آینده دوباره بارش باران متناوب را در سطح استان شاهد خواهیم بود.

وی اظهار کرد: وضعیت جوی استان نیز امروز صاف تا کمی ابری همراه با افزایش نسبی دما همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود./تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست