• تاریخ: 2016-09-29
  • شناسه خبر: 20738
  • 501 بازدید

پاره شدن توری دریچه پرورش ماهی سد دانشمند به خروج حدود یک تن ماهی منجر شد

ارکین نیوز- بخشدار بخش مرزی داشلی برون گنبدکاووس با تایید خبر پاره شدن بخشی از توری آهنی یکی از دریچه های قسمت پرورش ماهی سد دانشمند گفت: بررسی ها نشان می دهد حدود یک تن ماهی در این واقعه رها و وارد کانال اطراف سد شد. حم ...

ارکین نیوز- بخشدار بخش مرزی داشلی برون گنبدکاووس با تایید خبر پاره شدن بخشی از توری آهنی یکی از دریچه های قسمت پرورش ماهی سد دانشمند گفت: بررسی ها نشان می دهد حدود یک تن ماهی در این واقعه رها و وارد کانال اطراف سد شد.

حمید سالمی عصر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه نمی توان به طور دقیق مقدار ماهی رها شده را مشخص کرد، خاطرنشان کرد: انتشار اخباری مبنی بر خروج ۱۰ تن ماهی از این سد به دلیل پاره شدن توری نادرست است.

وی افزود: رها شدن ماهی ها، دو روز گذشته به دلیل پاره شدن بخشی از توری آهنی یکی از دریچه های قسمت پرورش ماهی سد دانشمند حادث و ماهی ها توسط کشاورزان و اهالی محل صید شد.

به گفته سالمی این سد پرورش ماهی توسط برخی اعضای شوراهای بخش داشلی برون اجاره شده است و توری پاره شده نیز بلافاصله ترمیم شد.
برخی سایت های مجازی استان گلستان با انتشار خبر پاره شدن توری دریچه پرورش ماهی سد دانشمند، خبر از رها شدن حدود ۱۰ تن ماهی در پی این واقعه داده بودند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست