• تاریخ: 2016-07-02
  • شناسه خبر: 19052
  • 579 بازدید

والیبالیست های جوان گنبدی راهی چین تایپه شدند

ارکین نیوز-دو والیبالیست جوان گلستانی با حضور در ترکیب ۱۲نفره تیم ملی والیبال جوانان جمهوری اسلامی ایران، عازم مسابقات قهرمانی آسیا در چین تایپه شدند. سرمربی تیم ملی والیبال ایران ترکیب ۱۲ نفره ایران در رقابت های قهرمانی ...

ارکین نیوز-دو والیبالیست جوان گلستانی با حضور در ترکیب ۱۲نفره تیم ملی والیبال جوانان جمهوری اسلامی ایران، عازم مسابقات قهرمانی آسیا در چین تایپه شدند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ترکیب ۱۲ نفره ایران در رقابت های قهرمانی آسیا را اعلام کرد که رسول آقچه لی و اسماعیل مسافر داشلی برون دو والیبالیست جوان گنبدی نیز در ترکیب اصلی حضور دارند.
تیم ملی والیبال جوانان خود را برای حضور شایسته در هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر ۲۰ سال پسر آسیا که از ۱۹ تا ۲۷ تیرماه به میزبانی چین تایپه برگزار می شود، آماده می کند.
بازیکنان گلستانی در ششمین و آخرین مرحله تمرینات آماده سازی این تیم که از شنبه ۲۹ خرداد آغاز شده بود ،شرکت داشتند که با پایان این اردو در پنجشنبه دهم تیرماه به عنوان نمایندگان گلستان جهت حضور در ترکیب نهایی انتخاب شدند.
بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال جوانان کشورمان ۱۲ بازیکن نهایی این تیم را برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا اعلام کرد که اسامی آنان به قرار زیر است:
رسول آقچه لی، علی رمضانی، علی اصغر مجرد، محمود رسولی، اسماعیل طالبی خامنه، توحید صمدی، طیب عینی ثمرین، امیرحسین اسفندیار، جواد کریمی سوچلمایی، میربابک موسوی گرگری، اکبر ولایی و اسماعیل مسافر داشلی برون.
بهروز عطایی به عنوان سرمربی، مسعود آرمات، علیرضا طلوع کیان، احمد لاهوتی (مربیان)، محمد امین شاکری (آنالیزور)، دکتر مهدی احمدی (فیزیوتراپ)،محمود محمدی (ماساژور) و اکبر محمدی به عنوان سرپرست ملی پوشان را در هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان آسیا همراهی می کنند
گلستان یکی از قطب های والیبال کشور محسوب می شود که بازیکنان بزرگی همچون عظیم جزیده، غیاث الدین صحنه، بای‏محمد دوجی، خلیل آزمون، حبیب کوزه‏لی، مجید آزمون ، ادریس دانشفر ،میکائیل تاجر و فرهاد قائمی از نامداران این عرصه در گلستان و کشور هستند که افتخار و سابقه پوشیدن تیم ملی را دارند.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست