• تاریخ: 2015-10-14
  • شناسه خبر: 9396
  • 2,206 بازدید

تیم فوتبال آق قلا لیگ برتری شد/سنگ اندازی دلندی ها برابر تیم مهمان

ارکین نیوز – امروز چهارشنبه دو تیم فوتبال شهرستان آق قلا در لیگ دسته اول فوتبال گلستان به مصاف حریفان خود رفتند. در بازی اول و در یک دیدار حساس تیم آق قلادر شهر دلند میهمان تیم دلند الکتریک این شهربود ، تیم آق قلای ...

ارکین نیوز – امروز چهارشنبه دو تیم فوتبال شهرستان آق قلا در لیگ دسته اول فوتبال گلستان به مصاف حریفان خود رفتند.

در بازی اول و در یک دیدار حساس تیم آق قلادر شهر دلند میهمان تیم دلند الکتریک این شهربود ، تیم آق قلایی که تنها یک امتیاز برای صعود به لیگ برتر فوتبال استان نیاز داشت با شایستگی مقابل میزبان خود بازی را با نتیجه ۲ بر۱ به نفع خود به پایان رساند و راهی لیگ برتر فوتبال استان گلستان در مسابقات سال آینده شد.

حمید قرنجیک سرپرست تیم آق قلا ضمن گله مندی از تیم میزبان گفت:این مسابقه که قرار بود ساعت ۳ بعدظهر برگزار شود با نیم ساعت تاخیرو با سوت میلاد بای آغاز شد.

وی افزود:تیم میزبان که در شروع بازی با لباس اول خود به زمین آمده بودند، وقتی لباس مهمان را دیدند با تعویض لباس خود با تیم آق قلا همرنگ شدند که تیم مهمان مجبور به تعویض لباس خود شدند.

قرنجیک تصریح کرد:در این شرایط سخت کادر فنی تیم آق قلا جهت خرید یک دست کاور به داخل شهر رفته و به علت تهیه نشدن البسه از دلند به آزاد شهر رفتیم و با یک دست کاور قبل از سوت داور رسیدیم.

سرپرست تیم آق قلا از رفتن به دلند و آزادشهر ناراحت نبود،از این ناراحت بود که تیم میزبان دوباره بعد از آوردن لباس دوم تیم مهمان، لباس اول خود را پوشیدند که واقعا جای تامل دارد.

حمید قرنجیک در پایان ضمن تمجید از عملکرد بازیکنان خود گفت: برای رسیدن به این هدف راه دشواری را پشت سر گذاشتیم که به عنایت خداوند منان و سعی و کوشش بازیکنان تیم توانستیم به لیگ برتر فوتبال استان صعود کنیم.

در این بازی گلهای تیم آق قلا را صاذق گری(۴۰)و مهران توکلی(۷۵)به ثمر رساندند و قاسم برزمینی معاون اداره کل ورزش و جوانان گلستان،فریدون یلقی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان آق قلا،عباسی مدیر تیم فوتبال شهدای آق قلا ،مازندارانی،کیا،باستانی و موسوی از هیات فوتبال گلستان مهمانان این بازی حساس بودند.

اسامی بازیکنان آق قلا
حمید پقه،عبدالحکیم حق شناس(ک)،جلال نیکخوی سید،موسی سلاق،آیدین مختومی،نعمان کاظمی،نادر خوجه،شهریار سقر،جمشیداصغریان،صادق گری، مهران توکلی،امین خواجه،عمرگرگانی،ستاریلقی،جوادغلامی،عبدا.. حیدری،علی جلیلی و بهنام صداقت
مدیریت تیم:خوجه قربان کاظمی سرپرست و مربی:حمید قرنجیک
@ارکین نیوز هم به نوبه خود صعود این تیم پرتلاش و مردمی را به مدیریت،کادر فنی،بازیکنان و مردم خونگرم و ورزش دوست آق قلا و قوشجان آباد تبریک می گوید.
showimage (4)

  • مسعود - 2015-10-15 در 1:31 ق.ظ

    میشه درباره اسپانسر تیم هم کمی اطلاعات بدین؟؟؟

  • عباسی - 2015-10-15 در 2:06 ب.ظ

    بنده عباسی هستم خدمت گذار فوتبال شهرستان آق قلا قبلا هم عرض کردم آق قلا فوتبال استان گلستان است واستعداد داشتن تیم سوپر لیگ کشور را هم دارد…بنده هم به جامعه ورزشی شهرستان آق قلا و مردم خون گرم شهرستان آق قلا تبریک عرض میکنم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست