• تاریخ: 2021-04-15
  • شناسه خبر: 31122
  • 33 بازدید

نمازجمعه ۲۷ فروردین فقط درشهرستانهای گمیشان ومراوه تپه اقامه می‌شود

ارکین نیوز-با توجه به وضعیت شیوع کرونا نمازجمعه این هفته ۲۷ فروردین ماه فقط در دو شهر استان گلستان اقامه می‌شود.  اوج گیری دوباره کرونا در استان گلستان سبب شد تا نماز جمعه این هفته ( ۲۷ فروردین ماه) طبق اعلام شورای سیاست ...

ارکین نیوز-با توجه به وضعیت شیوع کرونا نمازجمعه این هفته ۲۷ فروردین ماه فقط در دو شهر استان گلستان اقامه می‌شود.

 اوج گیری دوباره کرونا در استان گلستان سبب شد تا نماز جمعه این هفته ( ۲۷ فروردین ماه) طبق اعلام شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گلستان فقط در دو شهرستان اقامه شود.

برهمین اساس نمازگزاران می‌توانند در دو شهر گمیشان و مراوه تپه در نماز عبادی سیاسی جمعه شرکت کنند و در سایر نقاط استان به دلیل شیوع گسترده کرونا و قرمز و نارنجی بودن وضعیت، شرایط برای اقامه نماز جمعه فراهم نیست.

نمازگزاران در دو شهرستان گمیشان و مراوه تپه باید وسایل شخصی به همراه داشته باشند و حتما ماسک بزنند و فاصله فیزیکی را رعایت کنند.

در حال حاضر وضعیت گلستان قرمز است و ۷ شهرستان وضعیت نامناسبی دارند و ۵ شهرستان نیز در وضعیت هشدار و نارنجی به سر می‌بَرند. دو شهرستان گمیشان و مراوه تپه نیز وضعیت زرد دارند.

روند ابتلا به کرونا همچنان رو به فزونی است و در حال حاضر ۶۱۲ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی و بیمارستان‌های استان بستری هستند و حال حدود ۳۰ نفر از آنان وخیم است/تسنیم