• تاریخ: 2017-12-20
  • شناسه خبر: 24842
  • 203 بازدید

نصیبی:۱۹۲ میلیارد تومان برای پروژه‌های روستایی استان گلستان اختصاص یافت

ارکین نیوز-مدیرکل امور روستایی استانداری گلستان گفت: اعتبارات اقتصادی از سوی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم به استان گلستان ۸۰۰ میلیارد ریال بوده که ۱۹۲ میلیارد تومان پروژه‌های روستایی استان تشکیل پرونده و به بانک‌ها ...

ارکین نیوز-مدیرکل امور روستایی استانداری گلستان گفت: اعتبارات اقتصادی از سوی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم به استان گلستان ۸۰۰ میلیارد ریال بوده که ۱۹۲ میلیارد تومان پروژه‌های روستایی استان تشکیل پرونده و به بانک‌های عامل ارسال شد.

علی نصیبی ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان کردکوی ضمن تشریح ظرفیت‌های اعتباری بخش روستایی و اشتغالزایی اظهار داشت: اعتبارات اقتصادی از سوی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم به استان گلستان ۸۰۰ میلیارد ریال بوده که ۱۹۲ میلیارد تومان پروژه‌های روستایی استان تشکیل پرونده و به بانک‌های عامل ارسال شد.

وی افزود: از بهمن ماه امسال هم ۸۰ میلیارد تومان برای سرمایه‌گزاری روستایی برای فعالان اقتصادی در روستاها اختصاص می‌یابد و به شهرستان‌هایی که پرونده‌های بیشتری دارند پرداخت می‌شود.

مدیرکل امور روستایی استانداری گلستان تصریح کرد: پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی که اخیرا مجلس ابلاغ کرده و سهم خوبی را برای روستاهای ما، نواحی شهرک‌ها و شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر جمعیت اختصاص داده در هفته آینده آغاز خواهد شد.

مجتبی جمالی فرماندار شهرستان کلاله هم در این جلسه با اشاره به اقدامات نابخردانه رئیس جمهور آمریکا و رفتار مستکبرانه در انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به قدس شریف گفت: این‌‎گونه اقدامات واقعیت‌های استکباری آنها را روز به روز مشخص‌تر و آنها را به نابودی نزدیک می‌کند.

وی به واکنش جامعه جهانی به این اقدام اشاره کرد و گفت: امیدواریم این توطئه هم به انزوای بیشتر استکبار جهانی و نابودی تفکرات مستکبرانه آنان منجر خواهد شد.

جمالی اظهار کرد: ۲۳ پرونده تسهیلاتی در این شهرستان با اعتباری بالغ بر۱۶ میلیارد تومان تشکیل، پیگیری و اجرایی شده و به دفتر روستایی ارسال شد/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست