• تاریخ: 2017-05-29
  • شناسه خبر: 22933
  • 224 بازدید

نصیبی:پرداخت تسهیلات به دهیاری‌های گلستان با تکیه بر مشاغل بومی

ارکین نیوز-مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان گفت: پرداخت تسهیلات به دهیاری‌های استان گلستان در راستای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در روستاها با تکیه بر مشاغل بومی با سود هشت درصد است. علی نصیبی صبح امرو ...

ارکین نیوز-مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان گفت: پرداخت تسهیلات به دهیاری‌های استان گلستان در راستای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در روستاها با تکیه بر مشاغل بومی با سود هشت درصد است.

علی نصیبی صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد: در فروردین‌ماه سال ۱۳۹۶ با اقدام جهادی که صورت گرفت ۵۰ جشنواره «فرهنگ و اقتصاد روستا» در روستاهای استان گلستان برگزار شد.

وی تصریح کرد: با اقدام جهادی که در فروردین ماه جاری رخ داد ۵۰ جشنواره فرهنگ و اقتصاد روستا با تاکید استاندار گلستان و همکاری بخشداران، فرمانداران و دهیاران روستا در روستاهای استان گلستان برگزار شد.

نصیبی یادآور شد: در جشنواره فرهنگ و اقتصاد روستا، روستاییان استان گلستان ظرفیت اقتصادی روستاها را معرفی کردند و در قالب غرفه‌های مختلف در اختیار گردشگران و مسافران قرار گرفت.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان در خصوص ارتقای تولید و توسعه اشتغال پایدار در استان گلستان ابراز کرد: در قالب این کارگروه سهم هر یک از دستگاه‌ها و ادارات مشخص شده است.

نصیبی خاطرنشان کرد: در راستای تامین اشتغال در روستاهای گلستان سال گذشته ۶ هزار و ۱۱۸ نفر تعهد اشتغال توسط دستگاه‌های اجرایی استان گلستان در روستاهای مختلف بود که خوشبختانه بخش اول آن محقق شد.

وی با بیان اینکه یکی از بسته‌های حمایتی مجموعه اداره کل امور روستایی و شورای استانداری پرداخت تسهیلات به دهیاری‌های استان گلستان است، اذعان کرد: پرداخت تسهیلات به دهیاری‌های استان گلستان در راستای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در روستاها با تکیه بر مشاغل بومی با سود هشت درصد است.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان گفت: خوشبختانه استان گلستان از لحاظ پرونده‌هایی که مصوب شود در کارگروه ملی وام سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها تاکنون رتبه سوم را در کشور به خود اختصاص داده است.

نصیبی ابراز کرد: از دهیاری‌های مختلف استان گلستان و شرکت‌های تعاونی دهیاری در صورتی که در حوزه اقتصاد و اشتغال روستایی باشند، حمایت خواهیم کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست