• تاریخ: 2016-09-28
  • شناسه خبر: 20727
  • 336 بازدید

نزاع درتقسیم ارث ،مرگ جوان گمیشانی را رقم زد

ارکین نیوز-رئیس دادگستری شهرستان گمیشان گفت: نزاع خانوادگی برای تقسیم ارث و میراث باعث مرگ یک جوان گمیشانی ۷۲ ساعت قبل از مراسم عروسی او شد و قاتل نیز در ساعات اولیه وقوع قتل دستگیر و با صدور قرار بازداشت موقت راهی زندان ...

ارکین نیوز-رئیس دادگستری شهرستان گمیشان گفت: نزاع خانوادگی برای تقسیم ارث و میراث باعث مرگ یک جوان گمیشانی ۷۲ ساعت قبل از مراسم عروسی او شد و قاتل نیز در ساعات اولیه وقوع قتل دستگیر و با صدور قرار بازداشت موقت راهی زندان شد.

محمد تازیکی شامگاه چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: حسب گزارش مرجع انتظامی این قتل در ساعت۲۰ و سی دقیقه سه شنبه در یکی از روستاهای شهرستان گمیشان روی داده است.
وی در تشریح این حادثه گفت: شب واقعه خواهر و برادران خانواده که دو ماه قبل پدر خود را از دست داده بودند ،با هدف تقسیم ارث نشستی خانوادگی برگزار کرده اند که اختلاف نظر در سهم بندی میراث موجب وقوع جدل لفظی شدیدی بین آنان می شود.
به گفته وی؛ در همین حال با ورود سایر افراد حاضر در منزل به این جدل لفظی، نزاع و درگیری فیزیکی شروع می شود و فردی بنام ‘ع-ن’ با وارد کردن ضربه چاقو به قفسه سینه جوانی بنام ‘و-ن’ وی را مجروح می کند که به سبب شدت جراحات وارده و خونریزی شدید، پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داده است.
تازیکی ادامه داد: طبق اظهارات افراد حاضر ،مقتول قبل از آن در یکی از منازل مجاور به همراه دوستانش در حال نوشتن کارت های عروسی خود بوده است.
وی اضافه کرد: قرار بوده روز شنبه آینده عروسی وی برگزار شود که متاسفانه با ورود به نزاع جان خود را از دست داد.
رئیس دادگستری گمیشان ادامه داد: در شب واقعه و پس از تحقیقات از مطلعین و افراد حاضر در نزاع، قاتل شناسایی و با صدور دستور قضایی و با تلاش و درایت مجموعه انتظامی شهرستان در ساعات ابتدایی وقوع جرم دستگیر و به جرم خود اقرار می نماید.
وی ادامه داد: کلیه افراد شرکت کننده در نزاع شناسایی و به همراه مطلعین ،تحقیقات لازم و بازسازی صحنه جرم انجام شده و با اقرار مجدد قاتل ،تحقیقات مقدماتی به پایان رسیده است.
به گفته وی؛ ۴ نفر از شرکت کنندگان در نزاع نیز با صدور قرار وثیقه راهی زندانی شدند.
شهرستان گمیشان با افزون بر ۶۷هزار نفر جمعیت در شمال غرب استان گلستان واقع است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست