• تاریخ: 2017-09-22
  • شناسه خبر: 23900
  • 364 بازدید

نتایج هفته قهرمانی کورس تابستانه بندرترکمن اعلام شد

ارکین نیوز-با جدال ۶۰ راس اسب در هفت دور هزار و ۱۵۵۰ متری؛ نتایج هفته سیزدهم و قهرمانی کورس تابستانه بندرترکمن در غرب استان گلستان مشخص شد و مبلغ ۷۹۱ میلیون ریال جایزه نقدی به مربیان چابکسواران و مالکان اسب های برتر اهدا ...

ارکین نیوز-با جدال ۶۰ راس اسب در هفت دور هزار و ۱۵۵۰ متری؛ نتایج هفته سیزدهم و قهرمانی کورس تابستانه بندرترکمن در غرب استان گلستان مشخص شد و مبلغ ۷۹۱ میلیون ریال جایزه نقدی به مربیان چابکسواران و مالکان اسب های برتر اهدا گردید.

در رقابت های عصر امروز با حذف اسب های بحری بیات ،گل زیبا ، تارادیس، لالانا، آریس گلد، شمبوم، تماشا، راپیدو، بلک حمید، بوگاتی بلک، کاپیتان، جان سل، آرزو بالام ، طوبی، لیلی ناز، تاولیزا و آی هان؛ این هفته از مسابقات با حضور ۶۰ راس اسب برگزار شد.
در دور نخست این هفته ۱۲ راس اسب ۳ تا ۴ ساله تا ۴ امتیازی ترکمن برای مسافت هزارمتر وارد دپار شدند که اسب دلدل رضوی با چابکسواری رامین قهرمانی با زمان ۱ دقیقه و ۱۲ ثانیه و ۲۹ صدم ثانیه زودتر از سایرین از خط پایان گذشت و عنوان نخست را کسب کرد و اسب شادیان شعبان با سوارکاری مسعود ارمشی و اسب ماهان طلا با سوارکاری یعقوب انفاس مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
در دور دوم این هفته ۱۱ راس اسب ۲ ساله ۰تا ۴ امتیازی ترکمن برای مسافت هزار متر به مصاف هم رفتند که اسب آی هان ۲ در زمان ۱ دقیقه و ۳ ثانیه و ۸۷ صدم ثانیه قهرمان شد و اسب وروجک گمیشان با سوارکاری ابوطالب چاریزاده و اسب گزل شاه با سوارکاری جواد آچاک دوم و سوم شدند.
در دور سوم ۶ راس اسب ۲ ساله دو خون ۸ تا ۱۲ امتیازی برای مسافت هزار متر وارد دپار شدند که اسب دمبرمز با سوارکاری نور محمد بهادر در زمان ۱ دقیقه و ۱ ثانیه و ۳۲ صدم ثانیه به مقام قهرمانی دست یافت و اسب لندی با سوارکاری رامین قهرمانی و ایل طاها با چابکسواری علیرضا قرنجیک دوم و سوم شدند.
دور چهارم هفته قهرمانی با حضور ۱۱ راس اسب ۳تا ۴ ساله ۰تا ۴ امتیازی دو خون در مسافت ۱۵۵۰ متر برگزار شد که اسب سهند ۱۱۰ با زمان ۱ دقیقه و ۴۲ ثانیه و ۲۶ صدم ثانیه قهرمان شد و اسب های داکسی با سوارکاری مهدی صداقت و شروین با چابکساری نور محمد بهادر مقام های دوم و سوم را کسب کردند.
۷ راس اسب ۳ تا ۴ ساله ۲۴ تا ۳۴ امتیازی دوخون برای دور پنجم این هفته در مسافت ۱۵۵۰ متر مسابقه دادند که اسب خان یلمه با سوار کاری نور محمد بهادر با زمان ۱ دقیقه و ۳۶ ثانیه و ۸۱ صدم ثانیه قهرمان شد و اسب طاها هورس با سوارکاری جواد آچاک و اسب آرشا با سوارکاری آق اویلی بشگرد دوم و سوم شدند.
دور ششم این هفته که مخصوص اسب های ۳ تا ۴ ساله ۱۶ تا ۲۲ امتیازی بود با حضور ۸ راس اسب و در مسافت ۱۵۵۰ متر برگزار شد که در پایان اسب چه گوارا با سوارکاری نور محمد بهادر قهرمان شد و اسب های آتلانتیک با سوار کاری ابوطالب چاریزاده و اسب دازقوش با سوار کاری آرمین آق آتابای دوم و سوم شدند.
دور پایانی هفته قهرمانی با حضور ۵ راس اسب ۳ ساله ۸ تا ۱۴ امتیازی دو خون و در مسافت ۱۵۵۰ متر برگزار شد که اسب فرسام با سوار کاری یاسر جرجانی قهرمان شد و اسب های تابنده با سوار کاری ابراهیم قره داشلی و اسب شمیلا با سوار کاری جاد آجاک مقام های دوم و سوم را کسب کردند.
بندرترکمن در غرب استان گلستان همه ساله میزبان برگزاری کورس های تابستانه سوار کاری است/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست