• تاریخ: 2016-10-31
  • شناسه خبر: 21175
  • 591 بازدید

موسی اونق رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستانهای ترکمن و گمیشان شد

ارکین نیوز-طی حکمی از سوی میقانی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان،موسی اونق به سمت رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستانهای ترکمن و گمیشان منصوب شد.. به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،در جلسه مشترک مدیران و م ...

ارکین نیوز-طی حکمی از سوی میقانی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان،موسی اونق به سمت رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستانهای ترکمن و گمیشان منصوب شد..

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،در جلسه مشترک مدیران و مسئولان اداره کل راه و شهرسازی و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان، مسئولان ادارات راه و شهرسازی شهرستانهای استان گلستان طی احکامی از طرف مهدی میقانی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان منصوب شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان- مهدی میقانی در این جلسه بیان داشت: پس از ابلاغ ادغام مدیریت راهداری جلسات متعددی جهت بررسی چگونگی آن با حضور مدیران کل، معاونین و روسای ادارات تشکیل گردید.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان در ادامه تصریح نمود: با توجه به آنکه در ایام پیش رو پیش بینی می شد که شرایط جوی نامناسبی را در پیش داشته باشیم، در وهله اول باید از میزان آمادگی نیروی انسانی و ماشین آلات باید اطمینان حاصل می گردید.

وی با اشاره به تغییر ساختار و ادغام کشوری مدیریت راهداری در اداره کل حمل و نقل گفت: این تصمیم با هدف تخصصی تر شدن فعالیت حوزه راه و حمل و نقل اتخاذ شده است.

مهدی میقانی در اولین جلسه مسئولین ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستانهای استان گلستان با بیان اینکه با ادغام دو بخش اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای به یکی از مجموعه های اداری بزرگ در استان تبدیل شده است، از معاونان و کلیه دست اندرکاران پروسه ادغام قدردانی کرد و افزود: تاکنون افزون بر ۷۰ درصد امور مربوط به ادغام در استان انجام شده است و موارد باقیمانده از جمله انتقال ساختمان های شهرستان ها که در حال انجام است.

لازم به ذکر است که اونق قبل ازاین سمت،بعنوان معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای ترکمن و گمیشان انجام وظیفه نموده است..

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست