• تاریخ: 2016-09-19
  • شناسه خبر: 20582
  • 326 بازدید

معاون رئیس جمهور در گرگان: همه مسئولان برای تقویت وحدت و انسجام در گلستان تلاش کنند

ارکین نیوز- معاون اجرائی رئیس جمهور با اشاره به اتحاد موجود بین اقوام و مذاهب استان گلستان گفت: وحدت و انسجام موجود در استان گلستان نعمت بزرگی است که نباید آن را از دست بدهیم و باید در راستای تقویت آن کوشا باشیم. به گزار ...

ارکین نیوز- معاون اجرائی رئیس جمهور با اشاره به اتحاد موجود بین اقوام و مذاهب استان گلستان گفت: وحدت و انسجام موجود در استان گلستان نعمت بزرگی است که نباید آن را از دست بدهیم و باید در راستای تقویت آن کوشا باشیم.

به گزارش روابط عمومی استانداری گلستان، محمد شریعتمداری در نشست فعالان سیاسی استان با تبریک عید غدیر خم اظهار داشت: وجود نماینده ولی فقیه در استان افتخاری برای اتحاد و انسجام گلستان است و اگر همه جناح‌های سیاسی استان با یکدیگر اتحاد داشته باشند، توسعه استان با سرعت بیشتر اتفاق می‌افتد.

وی سفر به گلستان را سومین سفر گروه حاضر دانست و افزود: هدف از این سفر شنیدن و بررسی مشکلات در سال پایانی دولت، ارتباط با گروه‌های مرجع در استان‌ها و بررسی پیشرفت فیزیکی طرح‌های عمرانی و وعده‌های رئیس جمهوری در سفر به استان بوده است.

معاون اجرائی رئیس جمهور سفر انجام شده به گلستان را مفید ارزیابی کرد و گفت: دولت یازدهم در شرایط ویژه و کم‌نظیری مسئولیت اجرایی کشور را در دست گرفت و انتخابات سال ۹۲ نمادی از بلوغ سیاسی گروه‌های سیاسی و مردم داشت.

وی افزود: انتخاب روحانی توسط مردم تصادفی نبود و مردم با توجه به شناخت کامل از وی و مشکلات موجود، وی را به عنوان رئیس جمهوری برگزیدند.

معاون اجرایی رئیس جمهوری با اشاره به شرایط مالی نامطلوب سال ۹۴ دولت گفت: با وجود شرایط سخت مالی دولت در سال ۹۴، خوشبختانه در عرصه سیاست خارجی با درایت، عقلانیت و عزت تیم مذاکره کننده به سرپرستی ظریف در برجام به نتایج مطلوبی رسیدیم.

شریعتمداری انتخابات سال ۹۴ و مشارکت مردم را ارزشمند دانست و یادآور شد: فضای مطلوب سیاسی موجود نتیجه اقدامات انجام شده در دولت یازدهم است و انتخابات با بلوغ سیاسی مردم در شرایطی آرام برگزار شد.

وی افزود: رئیس جمهوری همواره بر استفاده از توانمندی‌های اقوام، بانوان و بومی‌گزینی تاکید دارند و معتقدند کسانی که به مشی اعتدال اعتقادی ندارند نباید در دولت حضور یابند.

همچنین در این نشست صمیمانه تعدادی از فعالان سیاسی نقطه نظرات خود را پیرامون مسائل سیاسی استان و کشور ارائه کردند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست