• تاریخ: 2017-05-01
  • شناسه خبر: 22765
  • 257 بازدید

معاون استاندار گلستان: خانه بازنشستگان فرهنگی در استان گلستان راه‎اندازی می‎شود

ارکین نیوز- معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان گفت: خانه بازنشستگان فرهنگیان را با همکاری آموزش و پرورش در استان گلستان راه‎اندازی خواهیم کرد و از بازنشستگان فرهنگی به عنوان اتاق فکر در دستگاه‎های اجرایی بهره می‌گیریم ...

ارکین نیوز- معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان گفت: خانه بازنشستگان فرهنگیان را با همکاری آموزش و پرورش در استان گلستان راه‎اندازی خواهیم کرد و از بازنشستگان فرهنگی به عنوان اتاق فکر در دستگاه‎های اجرایی بهره می‌گیریم.

علی اصغر طهماسبی ظهر امروز در آیین بزرگداشت و تجلیل از مقام والای فرهنگیان بازنشسته استان گلستان اظهار داشت: بیش از ۹۶ هزار سهام‎دار در حوزه پتروشیمی در استان گلستان وجود دارد و قطعا این مهم با پیگیری‎های استاندار گلستان در اردیبهشت ماه مقرر شد، به سرانجام برسد.

وی تصریح کرد: امروز استاندار گلستان در وزارت صنعت نفت و شرکت پالایشگاه‎های کشور پروژه پتروشیمی گلستان را پیگیر می‎کند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گلستان به سهام‎داران بی‎شمار فرهنگی و بازنشسته پتروشیمی اشاره کرد و گفت: نیاز است که از ظرفیت فرهنگیان برای توسعه کشور و استان استفاده شود.

طهماسبی با اشاره به اینکه توسعه در کشور اتفاق نمی‎افتد مگر اینکه بتوانیم از ظرفیت بازنشستگان فرهنگیان استفاده کنیم، گفت: دغدغه مقام معظم رهبری کشور و مسئولان این است که در پای صندوق‎های رای حضور حداکثری را داشته باشیم.

وی گفت: ۲ انتخابات شورای شهر و روستا و ریاست جمهوری را در پیشرو داریم و این انتخابات می‎تواند برای آینده کشور حائز اهمیت باشد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری گلستان آرای مردم را مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان جمهوری اسلامی دانست و گفت: امید داریم در گام نخست بتوانیم خانه بازنشتگان فرهنگیان را با همکاری آموزش و پرورش ایجاد کنیم و در گام دوم اتاق فکر خانه بازنشستگان فرهنگی ایجاد کنیم.

طهماسبی با بیان اینکه بازنشستگان می‎توانند به عنوان یک مشاوره به دستگاه‎های اجرایی کمک کنند، افزود: می‎توانیم به صورت فصلی جلساتی با بازنشستگان آموزش و پرورش داشته باشیم و مشکلات آنان مانند بیمه و مستمری بازنشستگان دنبال کنیم.

به گفته وی، ۹۹ درصد بودجه آموزش و پرورش صرف هزینه‎های جاری از جمله حقوق می‎شود و دولت‌مردان در برنامه ششم باید نسبت به حوزه آموز ش و پرورش توجه بیشتری داشته باشند.

طهماسبی با اشاره به اینکه فرهنگیان به عنوان چراغ هدایت جامعه محسوب می‎شوند، گفت: رشد علمی ایران ۱۳ برابر متوسط جهانی است و این مهم را مرهون تلاش بی‎بدیل فرهنگیان کشور می‎دانیم/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست