• تاریخ: 2017-02-09
  • شناسه خبر: 22258
  • 240 بازدید

مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن استان گلستان اعلام شد

ارکین نیوز-سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در شهرستان‌های مختلف استان گلستان اعلام شد. نجیب الله تاری با تاکید بر حضور باشکوه‌ مردم در راهپیمائی یوم الله ۲۲ بهمن در س ...

ارکین نیوز-سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در شهرستان‌های مختلف استان گلستان اعلام شد.

نجیب الله تاری با تاکید بر حضور باشکوه‌ مردم در راهپیمائی یوم الله ۲۲ بهمن در سراسر استان اظهار داشت: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در ۴۳ نقطه از شهرها و روستاهای استان گلستان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری راهپیمایی در بیشتر استان گفت: راهپیمایی باشکوه یوم الله ۲۲ بهمن در مرکز استان ساعت ۱۰ صبح و از مسیر چهارراه میدان، میدان شهرداری، خیابان شهدا، چهارراه شهدا به سمت مصلی وحدت گرگان برگزار می‌شود.

تاری ضمن دعوت از همه گروه‌ها، اقشار مردم در این راهپیمایی عظیم، اظهار کرد: سخنران مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در گرگان، محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور است.

وی افزود: این مراسم در سرخنگلاته از مقابل بهداری تا مسجد جامع، در مینودشت از میدان حضرت امام خمینی (ره) (فلکه مرکزی) تا مصلی، در کلاله از مسجد امیر المومنین (ع)تا مصلی، در اینچه برون از مقابل بخشداری تا مصلی نماز جمعه، در آزادشهر از آموزش و پرورش تاحسینیه اعظم، در نوده خاندوز از میدان مرکزی تا مسجد جامع، نگین شهر از فلکه یادگار امام تا مصلی نماز جمعه، در بندرگز از پمپ بنزین تا مسجد جامع، در نوکنده از مقابل شهرداری به سمت مصلی، در بندرترکمن از میدان مختومقلی تا چهارراه شهید کاسب، در گمیشان از میدان امام خمینی(ره) تا چهارراه قائم، در گنبدکاووس هم از مسجد قائمیه – خیابان امام خمینی(ره) تا مصلی امام جعفر صادق(ع) برگزار می‌شود.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: این راهپیمائی در رامیان از از میدان امام علی(ع) به سمت مصلی، در خان­ببین از کلانتری به سمت مصلی نماز جمعه، در علی‌آبادکتول از مسجد محمدیه تا میدان ولایت، در آق قلا از میدان وحدت به سمت فلکه قدس، در انبارالوم از مقابل بخشداری به سمت گلزار شهدای گمنام، در کردکوی از از میدان انقلاب تا مصلی، در مراوه تپه از مسجد امام علی تا میدان مرکزی و در گالیکش از گلزار شهدا تا مسجد جامع برگزار می‌شود.
تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست