• تاریخ: 2016-11-16
  • شناسه خبر: 21402
  • 266 بازدید

مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس از جمعه آغاز می شود

ارکین نیوز- رئیس هیات سوارکاری گنبدکاووس از برگزاری مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه این شهر از روز جمعه ۲۸ آبان خبر داد و گفت: این مسابقات برای اولین بار پس از ۱۷ سال با مدیریت شهرستان برگزار می شود. نوربردی توسلی عصر چهارش ...

ارکین نیوز- رئیس هیات سوارکاری گنبدکاووس از برگزاری مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه این شهر از روز جمعه ۲۸ آبان خبر داد و گفت: این مسابقات برای اولین بار پس از ۱۷ سال با مدیریت شهرستان برگزار می شود.

نوربردی توسلی عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مسابقات هفته نخست اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس در هفت دور با شرکت ۸۰ راس اسب برگزار می شود.

وی گفت: جوایز هفته نخست مسابقات افزون بر ۶۳۰ میلیون ریال است که به صاحبان اسب های برنده اهدا می شود.

توسلی با بیان اینکه زیرساخت های لازم ازجمله سامانه های کامپیوتری پیش بینی مسابقات فراهم شده است، تصریح کرد: از هفته آینده ، مسابقات اسبدوانی کورس پاییزه گنبدکاووس روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می شود.

مسابقات اسبدوانی در استان گلستان در شهرهای گنبدکاووس ، آق قلا و بندر ترکمن همه ساله در دو فصل بهار و پاییز برگزار می شود و امسال با پیگیری های فراوان مسئولان استان و شهرستان هایی که در آنها مسابقات اسبدوانی برگزار می شود ، مدیریت مجموعه های سوارکاری و برگزاری مسابقات اسبدوانی در استان گلستان به این استان و شهرستان های آن واگذار شده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست