• تاریخ: 2016-06-07
  • شناسه خبر: 18336
  • 498 بازدید

مسئول اداره ورزش بخش وشمگیر : همگانی و قهرمانی دوبال توسعه ورزش می باشند

ارکین نیوز-مسئول اداره ورزش بخش وشمگیر در نمازجمعه شهر انبارالوم گفت:توسعه ورزش در دو بعد همگانی و قهرمانی معنی پیدا می کند که هر دو لازم و ملزم یکدیگرند. بهرام محمد چوگان گفت:ورزش ابتدا در بعد همگانی تعریف شده و بعد قهر ...

ارکین نیوز-مسئول اداره ورزش بخش وشمگیر در نمازجمعه شهر انبارالوم گفت:توسعه ورزش در دو بعد همگانی و قهرمانی معنی پیدا می کند که هر دو لازم و ملزم یکدیگرند.

بهرام محمد چوگان گفت:ورزش ابتدا در بعد همگانی تعریف شده و بعد قهرمانی از دل ورزش همگانی استخراج می شود.

وی افزود:تا وقتی ورزش همگانی همه گیر نشود ما نمیتوانیم قهرمانان خوبی را استخراج کنیم برای همین اول باید ورزش همگانی شود تا از این ورزش همگانی افراد مستعد و توانمند با ظرفیتهای بالا کشف گردد.

متولی ورزش انبارالوم ضمن تشکر از طیبی مدیرکل و برزمینی معاون وی ، از مسئولین شهر خواست که حمایت خود را از اداره ورزش دریغ ننمایند تا جوانان خوب این بخش با فراق باز به ورزش روی آورند.

چوگان یادآورشد:پروژه روشنایی محوطه را پیگیری کرده که با همکاری شهرداری و بخشداری تا چند روز آینده روشنایی خوبی در اطراف سالن خواهیم داشت.

وی افزود:مشکلاتی در ورودی سالن وجود که برطرف شد و انشاا.. با توجه با داشتن مشکل فضا برای امور اداری،تاچند روز آینده اتاق اداری در طبقه بالا تکمیل شده و مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

این قهرمان ملی در بخشی از سخنان خود به اعزام مستقیم تیم های ورزشی به مسابقات استانی اشاره نمود و افزود:انشاا.. باتوجه به تشکیل هیات فوتبال بخش وشمگیر،دیگر هیات ها را با افراد متخصص خودش تشکیل داده و روانه مسابقات استانی نماییم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست