• تاریخ: 2016-08-12
  • شناسه خبر: 19877
  • 533 بازدید

مرکز خدمات جامع سلامت روستای قانقرمه بخش مرکزی شهرستان آق قلا افتتاح شد

ارکین نیوز- مرکز خدمات جامع سلامت روستای قانقرمه بخش مرکزی شهرستان آق قلا با حضور دکتر سیاری معاون بهداشتی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی کشور،دکتر ریاحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان،”الیاس هیوه چی”فرماند ...

ارکین نیوز- مرکز خدمات جامع سلامت روستای قانقرمه بخش مرکزی شهرستان آق قلا با حضور دکتر سیاری معاون بهداشتی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی کشور،دکتر ریاحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان،”الیاس هیوه چی”فرماندار و مدیران ادارات و نهادهای شهرستان آق قلا افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمنداری شهرستان آق قلا،”الیاس هیوه چی” درمراسم افتتاح و بهره برداری متمرکز از پروژه های بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گلستان در قالب ۱۲ مرکز خدمات جامع سلامت روستایی با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت کشور در دولت تدبیر و امید اظهار داشت: مسئله بهداشت و درمان، یکی از مهم‌ترین نیازهای کشور بوده که همواره از ابتدای انقلاب بر آن تدکید شده تا اینکه دولت یازدهم در این زمینه خدمات خوبی را ارائه کرده است.

وی تصریح کرد: همراهی با طرح تحول نظام سلامت یکی از بهترین زمینه‌های حضور و مشارکت خیران در زمینه برآورده کردن نیازهای مردم جامعه است.خیران سلامت به یاری دولت می‌شتابند تا خدماتی ارائه شود که در نهایت سبب ارتقاء سطح سلامت عمومی و افزایش نشاط و شادابی مردم شود.
فرماندار شهرستان آق قلا در ادامه افزود: اجرای طرح تحول در نظام سلامت یکی از موفقیت‌های دولت یازدهم بوده است، در این طرح مراکز درمانی و پزشکان به دنبال بیماران هستند تا آن‌ها را شناسایی و درمان کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان آق قلا اظهار داشت: امروز برگ زرین دیگری بر افتخارات مردم شهرستان افزوده شد.

“هیوه چی” با توجه به نامناسب و قدیمی خواندن ساختمان های مرکز بهداشت شهری آق قلا گفت : مرکز بهداشت شماره یک و دو شهری آق قلا ساختمان قدیمی و نامناسبی داشته و برای ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان نیازمند ساخت و احداث ساختمان جدید می باشد،از جناب دکتر سیاری،معاون بهداشتی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور تقاضامندیم با توجه به اینکه مسئولین شهرستانی نسبت به در اختیار قرار دادن زمین مناسب اقدام خواهند کرد،نسبت به تخصیص اعتبار لازم از سوی وزارت مطبوع مساعدت شود تا این مراکز خدمات مطلوب تری را به همشهریان ارائه دهند.

گفتنی است مرکز خدمات جامع سلامت روستای قانقرمه در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع و با زیربنای ۴۷۷ متر مربع و با اعتبار ۶۸۰ میلیون تومان اعتبار به بهره برداری رسیده است و مردم این روستا می توانند از خدمات آن بهره مند شوند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست