• تاریخ: 2017-02-04
  • شناسه خبر: 22203
  • 292 بازدید

مرکز ثابت اهدای خون شهرستان آق قلا افتتاح شد

ارکین نیوز- مرکز ثابت خونگیری شهدای منا شهرستان آق قلا با حضور امانگلدی ضمیر فرماندار ، دکتر میر محمد علی حسینی مدیر کل انتقال خون استان گلستان ،مسئولین ادارات و مردم خونگرم این شهرستان افتتاح و آغاز به کار نمود. فرماندا ...

ارکین نیوز- مرکز ثابت خونگیری شهدای منا شهرستان آق قلا با حضور امانگلدی ضمیر فرماندار ، دکتر میر محمد علی حسینی مدیر کل انتقال خون استان گلستان ،مسئولین ادارات و مردم خونگرم این شهرستان افتتاح و آغاز به کار نمود.

فرماندار شهرستان آق قلا گفت:برای راه اندازی و تجهیز این مرکز ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات استانی هزینه شده است و با آغاز به کار مرکز ثابت اهدای خون در شهر آق قلا، بستر اهدای خون مردم این شهرستان فراهم شد.

“ضمیر” در ادامه افزود : شهرستان آق قلا از وجود پایگاه ثابت اهدای خون محروم بود،این مرکز دارای تجهیزات کامل و استاندارد های لازم بوده و کارشناس امور انتقال خون و پزشک در این مرکز استقرار خواهند داشت و آماده پذیرش اهداکنندگان شهرستان خواهد بود.

لازم به ذکر است که مساحت این مرکز حدود ۵۰ متر مربع بوده و روزهای دوشنبه و پنجشنبه هر هفته جهت خونگیری این مکان در خدمت همشهریان می باشد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست