• تاریخ: 2016-10-29
  • شناسه خبر: 21134
  • 380 بازدید

مراسم گرامیداشت شهدای عرصه نظم و امنیت شهرستان آق قلا برگزارشد

ارکین نیوز-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در یادواره شهدای عرصه نظم و امنیت عمومی گفت: جمهوری اسلامی ایران در تأمین امنیت جامعه با احدی تعارف ندارد. “علی اصغر طهماسبی” در مراسم بزرگداشت شهیدان ...

ارکین نیوز-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در یادواره شهدای عرصه نظم و امنیت عمومی گفت: جمهوری اسلامی ایران در تأمین امنیت جامعه با احدی تعارف ندارد.

“علی اصغر طهماسبی” در مراسم بزرگداشت شهیدان دیلم کتولی و گرکز که چندی قبل در یک درگیری مسلحانه با اشرار متواری در شهرستان آق قلا به فیض شهادت رسیدند، اظهارکرد: ما نظم و امنیت موجود در کشور و مرزهای جمهوری اسلامی را مدیون پایمردی شهیدان هستیم.

وی ادامه داد: اگر امروز می بینیم کشور ما در این منطقه پرتلاطم و با وجود دسیسه‌های فراوان دشمنان، بالاترین امنیت را دارد، به برکت خون همین شهدا و جان‌فشانی فرزندان این نظام است و ما نیز وظیفه داریم قدردان رشادت های این عزیزان بوده و دین خود را به شهدای گرانقدر ادا کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بیان کرد: امروز به برکت خون شهدا، جمهوری اسلامی ایران که زمانی در داخل کشور با تروریست ها و دشمن بعثی می جنگید در فرا مرزها و در کشورهای دوست و مسلمان به تعقیب تروریست ها و عوامل جنایتکار استکبار، می پردازد و این برای ما مایه افتخار است.

طهماسبی افزود: باید خدا را شاکر باشیم که با کمک مردم که بزرگترین مؤلفه قدرت جمهوری اسلامی هستند، امروز سنگر جمهوری اسلامی در مرزها و داخل جغرافیای کشور نیست و کیلومترها آنسوتر از خاک ایران عزیز ترسیم شده است.

وی در پایان با بیان اینکه در تأمین امنیت جامعه با احدی تعارف نخواهیم داشت، خاطرنشان کرد: برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی و اشرار بدانند، نیروهای جان برکف انتظامی و دستگاه امنیتی ما در کمترین زمان ممکن آنها را به دام انداخته و به سزای اعمالشان خواهند رساند.
روابط عمومی استانداری گلستان

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست