• تاریخ: 2017-02-10
  • شناسه خبر: 22261
  • 341 بازدید

مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن‌ در شهر آق قلا برگزار شد/تصاویر

ارکین نیوز-همزمان با سراسر کشور ، راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با حضور “دکتر تربتی نژاد” نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی ، “امانگلدی ضمیر” فرماندار ، اعضای شور ...

ارکین نیوز-همزمان با سراسر کشور ، راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با حضور “دکتر تربتی نژاد” نماینده محترم مردم شریف شهرستانهای گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی ، “امانگلدی ضمیر” فرماندار ، اعضای شورای تامین ، ائمه جمعه و جماعات ، مسئولین ادارات و نهادها و اقشار مختلف مردم در شهر آق قلا برگزار شد.

به گزارش کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر،در آیین راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال ، مسئولین و کارکنان دستگاههای اجرایی ،بسیجیان، مسئولین نظامی و انتظامی زنان، نوجوانان ، جوانان، دانشجویان، دانش آموزان، کارگران و سایر قشرها در کنار هم و در صفوف فشرده بار دیگر وحدت و انسجام ملی خود را به نمایش گذاشتند.

مردم ولایتمدار شهرستان آق قلا بار دیگر با حضور در صحنه انقلاب با آرمانهای والای حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری و شهیدان انقلاب و دفاع مقدس تجدید بیعت کردند. خیابان ها و معابر اصلی مملو از مردمی بود که به عشق انقلاب، رهبر و حمایت از ولایت فقیه با در دست گرفتن پرچم های ایران، ارادت خالصانه خود را به پیر و مرادشان امام راحل بار دیگر نشان دادند.
photo_2017-02-10_18-21-54
هر چند هوای روز جمعه در شهر آق قلا بارانی و سرد بود اما سرما و برودت هوا از حضور خودجوش و اشتیاق مردم برای حضور در راهپمیایی ۲۲ بهمن نکاست و پیر و جوان، کوچک و بزرگ، زن و مرد، مسئول و غیر مسئول دوشادوش هم و در صفوف به هم فشرده سی و هشتمین سال از بهار انقلاب را جشن گرفتند.
photo_2017-02-10_18-22-39
امروز مردم ایران اسلامی و شهرستان آق قلا با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن آمدند تا گرامی بدارند یاد و خاطره دلیر مردان و شیر زنانی که چون کوه استوار و چون پولاد مقاوم بودند در برابر ظلم و ستم شاه و حامیان داخلی و خارجی اش.امروز آمدند تا بار دیگر صلابت ایران اسلامی و حمایت و وفاداری خود به نظام و انقلاب را به رخ جهانیان بکشند و فریادی کوبنده باشند بر سر دشمنان و دریوزگانی که قصد تعرض و تعدی به این آب و خاک را دارند. امروز مردم با در دست داشتن پلاکاردهایی با نوشته های مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود بار دیگر خشم و انزجار خود را اعلام کردند.
photo_2017-02-10_18-23-29
مراسم راهپیمایی امروز در شهر آق قلا ساعت ۱۰ صبح از میدان وحدت تا میدان قدس برگزار شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست