• تاریخ: 2015-11-12
  • شناسه خبر: 10417
  • 694 بازدید

مذاکره مدیر کل میراث فرهنگی گلستان باخداداد عزیزی جهت سرمایه گذاری در استان

ارکین نیوز-علت سفر خداداد عزیزی، سرمربی شهرداری تبریز، به دلایل نامشخصی که روز گذشته در پرواز ساعت ۱۹:۱۵ دقیقه ۱۹ آبان از فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد مشهد، وارد فرودگاه بین المللی گرگان شد، مشخص شد. سه شنبه شب ۱۹ آبان ...

ارکین نیوز-علت سفر خداداد عزیزی، سرمربی شهرداری تبریز، به دلایل نامشخصی که روز گذشته در پرواز ساعت ۱۹:۱۵ دقیقه ۱۹ آبان از فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد مشهد، وارد فرودگاه بین المللی گرگان شد، مشخص شد.

سه شنبه شب ۱۹ آبان ماه خبرنگار شبکه اطلاع رسانی کاسب امین در یک سفر هوایی از مشهد مقدس به گرگان با خداداد عزیزی همسفر شده بود که این خبر را در خروجی شب گذشته این شبکه به اطلاع عموم رسانید اما علت این اسطوره فوتبال ایران به استان مشخص نبود.

بر اساس این گزارش، خداداد عزیزی امروز ضمن حضور در اداره کل میراث فرهنگی استان گلستان، نشست مشترکی با مدیر کل این دستگاه اجرایی برگزار کرد و ظرفیت ها و توانمندی های سرمایه گذاری استان گلستان به این اسطوره فوتبال کشور معرفی شد.

همچنین دراین راستا مربی شهرداری تبریز از فرصت ها و فضاهای سرمایه گذاری گردشگری استان بازدید به عمل آورد و ایشان شهرستان گنبد کاووس را به عنوان فرصت سرمایه گذاری انتخاب کرد.

خاطر نشان می شود: خداداد عزیزی استان گلستان را یک فرصت برای سرمایه گذاری درحوزه گردشگری دانست و علاقمندی خود را جهت حضور با انگیزه دراین استان اعلام داشت.

لازم به ذکر است دراین نشست مقرر شد طرح ها و برنامه های این سرمایه گذار بررسی وپس از تایید زمینه های اجرایی طرح فراهم گردد.

در بازی با تیم ملی استرالیا، پس از یک ماراتن طولانی برای رسیدن به جام جهانی ۹۸ فرانسه، خداداد عزیزی برای تیم ملی ایران گلزنی کرد و از آن تاریخ به بعد لقب غزال تیز پای آسیا را گرفت.

انتهای پیام/

  • فرزاد - 2016-02-27 در 6:00 ب.ظ

    عزیز من ، بنده به عنوان کسی که دارم طرح توجیهی این طرح رو مینوسیم خدمت شما عرض میکنم که این سرمایه گذاری قراره در گرگان انجام بشه نه گنبد

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست