• تاریخ: 2017-03-12
  • شناسه خبر: 22502
  • 450 بازدید

مدیرکل هواشناسی گلستان: هوای گلستان بارانی می شود/وقوع مه گرفتگی در ارتفاعات

ارکین نیوز-مدیرکل هواشناسی گلستان از بارش پراکنده باران طی هفته جاری در گلستان خبر داد و گفت: با وقوع مه گرفتگی در ارتفاعات گلستان احتمال کاهش دید در این مناطق پیش بینی می شود. نوربخش داداشی در رابطه با آخرین الگوهای پیش ...

ارکین نیوز-مدیرکل هواشناسی گلستان از بارش پراکنده باران طی هفته جاری در گلستان خبر داد و گفت: با وقوع مه گرفتگی در ارتفاعات گلستان احتمال کاهش دید در این مناطق پیش بینی می شود.

نوربخش داداشی در رابطه با آخرین الگوهای پیش یابی هواشناسی گلستان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: از اواخر روز شنبه به تدریج آسمان استان گلستان ابری شده و در ارتفاعات استان شاهد بارش پراکنده باران و وزش باد خواهیم بود.

وی افزود: روز یکشنبه هم آسمان استان در بیشتر مناطق ابری تا نیمه ابری همراه با بارش پراکنده و وزش باد بوده اما به تدریج از بعد از ظهر یکشنبه شاهد کاهش ابردر آسمان استان خواهیم بود.

مدیرکل هواشناسی گلستان گفت: روز دوشنبه آسمان بیشتر نقاط استان صاف تا نیمه ابری بوده اما از اوایل شب به تدریج آسمان استان ابری، همراه با بارش پراکنده، وزش باد و مه آلودگی است.

داداشی اظهار کرد: روز سه‌شنبه هم آسمان گلستان ابری، همراه با بارندگی، بارش برف در ارتفاعات، وزش باد و مه آلودگی هوا پیش بینی می شود.

وی با بیان اینکه مه الودگی هوا موجب کاهش دید در ارتفاعات می شود، تصریح کرد: این شرایط تا روز چهارشنبه ادامه داشته اما از اواسط روز از میزان ابر کاسته می‌شود.

داداشی اظهار کرد: روز پنجشنبه هم آسمان استان صاف تا نیمه‌ابری بوده اما از بعدازظهر و شب با افزایش ابر شاهد بارش پراکنده و وزش باد خواهیم بود.

مدیرکل هواشناسی گلستان گفت: مراوه تپه با ۱۸ درجه سانتی گراد گرمترین شهر و گرگان با ۱۱ درجه سانتی گراد سردترین شهر استان گزارش شده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست