• تاریخ: 2016-11-24
  • شناسه خبر: 21471
  • 343 بازدید

مدیرکل فرودگاه‌های گلستان: پروازهای فرودگاه‌های استان گلستان لغو شد

ارکین نیوز- مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان گفت: با توجه به بارش سنگین برف و برودت هوا و یخبندان، همه پروازهای فرودگاه‌های استان گلستان لغو شد. رامین آذری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به علت برودت هوا در استان ...

ارکین نیوز- مدیرکل فرودگاه‌های استان گلستان گفت: با توجه به بارش سنگین برف و برودت هوا و یخبندان، همه پروازهای فرودگاه‌های استان گلستان لغو شد.

رامین آذری ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به علت برودت هوا در استان گلستان و کاهش دید و یخبندان همه پروازهای ورودی و خروجی امروز فرودگاه گرگان به تهران، مشهد و زاهدان لغو شده است.

وی افزود: ۵ پرواز ورودی و ۵ پرواز خروجی امروز فرودگاه گرگان که ۳ پرواز به تهران، یک پرواز به مشهد و یک پرواز به زاهدان بود لغو شده و تنها پرواز ساعت ۲۲ و ۲۵ دقیقه امشب در صورت مساعد شدن هوا انجام خواهد شد.

مدیر کل فرودگاه‌های استان گلستان تصریح کرد: برخی پروازهای روز گذشته فرودگاه گرگان نیز لغو شده بود و پروازهای فرودگاه کلاله به عنوان دومین فرودگاه استان نیز دیروز لغو شده بود.

آذری اظهار کرد: فرودگاه کلاله ۲ روز در هفته در روزهای شنبه و چهارشنبه از تهران به سمت کلاله پرواز دارد.

بارش برف از ۲ روز قبل در استان گلستان آغاز شده و در این مدت دمای هوا به شدت کاهش یافته و در برخی مناطق کوهستانی ارتفاع برف تا دیروز به بیش یک متر رسید و مردم مراوه‌تپه هم دمای زیر ۱۴ درجه را تجربه کردند/تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست