• تاریخ: 2016-02-22
  • شناسه خبر: 15090
  • 511 بازدید

ماصلاحات توپاری که می توانست تاریخ ساز شود ولی …

ارکین نیوز – گروه ماصلاحت توپاری با نفوذ جریانات خاص سیاسی مسیر خود را علیه مردم شریف آق قلا و اقبال عمومی آنها در پیش گرفت بی تجربگی اکثریت اعضای آن و تصمیمات احساسی بی ثمر در پی آن و ورود به توهمات خیالی خود و آق ...

ارکین نیوز – گروه ماصلاحت توپاری با نفوذ جریانات خاص سیاسی مسیر خود را علیه مردم شریف آق قلا و اقبال عمومی آنها در پیش گرفت بی تجربگی اکثریت اعضای آن و تصمیمات احساسی بی ثمر در پی آن و ورود به توهمات خیالی خود و آقای رادمهر را در تله انتخاباتی انداخته و مثل تجربه تلخ گذشته ملاک را ذهنیت های شخصی و متعلق بودن افکار نیمه پخته سیاسی خود دانسته و درجهت افکار عمومی و اقبال مردمی گام برنداشتند.
اینها به گمان گرفتن رای از طیف اصلاح طلب از گرگان خود را گول زدند و فکر کردن مردم هم گول این نوع حرکتهای سطحی را خواهند خورد. کاش کمی به گذشته انتخاباتی منطقه مروری میداشتند و میدیند چه ها کردندو چه ها شد.
کاش گروه ماصلاحات توپاری ضعیف (به دلیل نداشتن افراد کاریزماتیک و شاخص ) شهرستان آق قلا به جای اینکه دنبال قبیله بازی میرفتند دنبال بالا بردن سطح ایثار و ازخود گذشتگی کاندیداهای محترم اقدام میکردند تا مثل افرادی اسطوره و قهرمان همچون دکتر گرکز ، جناب آقای ماهری و خانم مهشیدی ها را بیشتر درخروجی خود میدیدند تا دیگر بذر فرهنگ ازخود گذشتگی و ایثار به خاطر ایل و مردم منطقه در زمین سیاست شهرستان کاشته میشد تا در سالهای آینده نهال سرسبز آن نیازی به گروهی همچون ماصلاحات توپاری نداشت. و مردم عزیز و فهیم آق قلا از برکات آن استفاده بهینه میکردند.
این اقدام نابخردانه گروه ماصلاحت توپاری بزرگترین اشتباه تاریخی آنها بوده و در تاریخ منطقه ثبت خواهد شد. بخاطر این خروجی ضعیف بخاطر نادیده گرفتن اقبال اکثریت مردم منطقه بخاطر نفوذ ایده های شخصی آنها. اگر ایل و مردم خود را مهم میدانستند با ائتلاف خروجی خود ( آقای رادمهر) به پای صحبت می نشستند و تاکید میکردند که هم اکنون که با رشادتها و فداکاریهای کاندیداهای قهرمان شهرمون که در بالاقید شد و دونفر ترکمن باقی ماندندنیازی به ائتلاف با کاندیدای اصلاح طلب گرگان نداری. به خاطر اینکه ماگروه ماصلاحت توپاری بخاطر ایل و مردم خونگرم ترکمن و بخاطر اتحاد درتلاش بودیم چون فلسفه ماصلاحت توپاری این بوده نه اینکه خروجی ماصلاحت توپاری با یه فرد از گرگان ائتلاف کند اونم بخاطر شانس پیروزی ( که تاریخ به ما نشان داد رایی از گرگان به آق قلا سرازیر نشده ، مگر در دور دوم انتخابات دوره آقای ایزدی که اونم دلیل موجه خودش رو داشت) اینکار خلاف وحدت و اتحاد بین ترکمن هاست . کاش این حرکت رو انجام میدادند تا مردم فهیم آق قلا به یقین میرسیدند که هدف ماصلاحت توپاری وحدت است.
اینک امید آن را دارم تا تک تک اعضای آن در جهت وحدت و همدلی دوکاندیدای باقی مانده تلاش کنند و تصیمیم تلخ گروه خود را به شیرینی بدل سازند تا باشد این کار تاریخی با خوشی در اذهان عمومی ثبت گردد. و امیدوارم جناب آقای رادمهر بجای انتخاب یکی از گزینه های حزب (اصلاح طلب ) خویش ،به مرد راستین و فرزند ترکمن منطقه ( آقای مهندس امانزاده ) ائتلاف نماید تا برای مردم منطقه ثابت نماید ایل و مردم ترکمن آق قلا مهمتر از اندیشه های سیاسی خود است.
در پایان از همه عزیزان دلسوز منطقه ضمن تشکر از آنها ، از همین جا از اطاله کلام خود عذرخواهی می کنم .
با تشکر
یلمه/ارسالی از کاربران

  • مهمان اجباری - 2016-02-23 در 1:28 ب.ظ

    سلام بر ارکین نیوز ومردم شریف ترکمن. تاریخ کهن تراکمه مملو از اختلافات درونی ونیز بی مهری غیرترکمنان به صداقت آنان است. امروز حرکتهای غیرکارشناسی گروه ماصلاحات توپاری از آندسته خیزش های غیرمنطقی ونارسته ایست که اسباب سردرگمی ودوپاره گی واختلاف مردم را درپی داشت است. که به یقین آثار منفی آنان برای سالهای متمادی در اذعان مردم بی گناه خواهدماند و یکایک اعضای آن مجموعه مورد لعن ونفرین آشکار وپنهان مردم خواهند بود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست