• تاریخ: 2017-03-24
  • شناسه خبر: 22583
  • 394 بازدید

مادر و نوزادی در صف ثبت‎نام انتخابات و هدیه معاون استاندار گلستان به نوزاد گنبدی

ارکین نیوز-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با تقدیر از حضور مادری با فرزند نوزادش در صف ثبت‎نام انتخابات شوراها در گنبدکاووس به این نوزاد هدیه‌ای اعطا کرد. عصر دیروز و در جریان بازدید رئیس ستاد انتخابات است ...

ارکین نیوز-معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با تقدیر از حضور مادری با فرزند نوزادش در صف ثبت‎نام انتخابات شوراها در گنبدکاووس به این نوزاد هدیه‌ای اعطا کرد.

عصر دیروز و در جریان بازدید رئیس ستاد انتخابات استان گلستان از فرایند ثبت‎نام داوطلبان نمایندگی شوراهای اسلامی شهر و روستا در بخش مرکزی گنبدکاووس که با حضور مسوولان ارشد استانی و شهرستانی برگزار شد مادری به همراه نوزادش در صف ثبت‎نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا قرار گرفته بود که مورد تقدیر علی اصغر طهماسبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان قرار گرفت.

رئیس ستاد انتخابات استان گلستان با تقدیر از همت و اراده این بانوی ترکمن که برای عضویت در شورای یکی از روستاهای بخش مرکزی گنبدکاووس حضور یافته بود از افزایش مشارکت اجتماعی بانوان در کاندیداتوری انتخابات ابراز خرسندی کرد.

علی اصغر با تاکید بر اینکه وقتی مادری به همراه کودک خردسال خود به بخشداری مراجعه کرده تا در یک فرایند اجتماعی و مدنی شرکت کند نشان از اراده راستین بانوان ایرانی برای مشارکت در تعیین سرنوشت خود دارد.

وی با بیان اینکه از سوی ستاد انتخابات استان گلستان هدیه‌ای به این نوزاد اهدا خواهد شد، افزود: امیدواریم شاهد انتخاباتی افتخارآمیز در اردیبهشت ماه باشیم و بتوانیم بار دیگر دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نا امید و مایوس کنیم/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست