• تاریخ: 2017-09-05
  • شناسه خبر: 23792
  • 193 بازدید

لیگ برتر والیبال ساحلی/ برگزاری دو دیدار هفته پنجم در آق قلا

ارکین نیوز- رییس اداره ورزش و جوانان آق قلا از میزبانی این شهرستان از دو دیدار رقابت های هفته پنجم لیگ برتر والیبال ساحلی کشور خبر داد. حاجی گلدی گرکز روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در گروه اول این ...

ارکین نیوز- رییس اداره ورزش و جوانان آق قلا از میزبانی این شهرستان از دو دیدار رقابت های هفته پنجم لیگ برتر والیبال ساحلی کشور خبر داد.

حاجی گلدی گرکز روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در گروه اول این رقابت ها دیدار میکا مال و اطلس مرغ صبا و از گروه دوم دیدار هتل کانیار علی آباد کتول و توپکا شمال در مجموعه ورزشی ساحلی آق قلا برگزار می شود.

وی گفت: قضاوت دیدارهای میکا مال و اطلس مرغ صبا را نورمحمد محرابی ،حبیب مقیمی و مقدم برعهده دارند، این دو تیم در ساعت ۹و ۳۰ دقیقه چهارشنبه به مصاف هم می روند و بازی دوم آنها ساعت ۱۶و ۳۰ همان روز برگزار می شود.

گرکز ادامه داد. قضاوت دیدار هتل کانیارعلی آبادکتول با توپکا شمال برعهده محرابی ،مقیمی و مقدم است و بازی های این دو تیم با یک ساعت تاخیر نسبت به بازی نخست برگزار می شود.

آق محمد سلاق و عبدالحامد میرزاعلی بازیکنان آق قلایی تیم هتل کانیار هستند و در تیم میکا مال نیز رحمان رئوفی و بهمن سالمی بازیکنان گنبدی حضور دارند.

گلستان بیشترین ملی پوش در رشته والیبال ساحلی را دارد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست