• تاریخ: 2015-12-18
  • شناسه خبر: 11929
  • 1,823 بازدید

کومه های صیادان شمال گمیشان فرصتی مغتنم جهت رونق گردشگری + تصاویر

ارکین نیوز-معاون گردشگری و معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان ازسواحل و دریای شمال گمیشان و کومه های زیبای صیادان دیدن کردند. تجری معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی و فرمانی معاون سرمایه گذاری ادا ...

ارکین نیوز-معاون گردشگری و معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان ازسواحل و دریای شمال گمیشان و کومه های زیبای صیادان دیدن کردند.

تجری معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی و فرمانی معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی استان ، و رییس میراث فرهنگی گمیشان روز گذشته از سواحل زیبای شمال گمیشان و کومه های صیادان دیدن کردند.

تجری با اشاره به این مطلب که کومه های صیادان فقط ۶ ماه از سال مورد استفاده قرار می گیرد گفت:باید با برنامه ریزی صحیح و ایجاد امکانات اولیه شرایط اقامت کوتاه مدت گردشگران را که علاقه مند به تجربه شرایط آْب و هوایی متفاوت هستند را فراهم کنیم .

فرمانی معاون سرمایه گذاری میراث فرهنگی استان هم افزود: غذا ، امنیت و بهداشت سه ایتم مهم برای گردشگران است که باید به خوبی تامین شود و علاوه بر آماده سازی بافت محلی برای گردشگر باید جامعه محلی هم پذیرای گردشگر باشد و با برسی کارشناسانه مانع از فرصت سوزی گردشگری در گمیشان شویم .
dn8
bn1
bn16
bn14
bn20

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست