• تاریخ: 2017-12-02
  • شناسه خبر: 24652
  • 220 بازدید

فرماندار مراوه تپه: امنیت و توسعه حاصل وحدت و همدلی است

ارکین نیوز- فرماندار شهرستان مراوه تپه در منتهی الیه شرق استان گلستان با تبریک هفته وحدت و با تاکید بر حفظ و تقویت وحدت درجامعه، خاطرنشان کرد: درسایه وحدت و همدلی، امنیت و توسعه حاصل می شود. اسماعیل تاجی روز شنبه در مراس ...

ارکین نیوز- فرماندار شهرستان مراوه تپه در منتهی الیه شرق استان گلستان با تبریک هفته وحدت و با تاکید بر حفظ و تقویت وحدت درجامعه، خاطرنشان کرد: درسایه وحدت و همدلی، امنیت و توسعه حاصل می شود.

اسماعیل تاجی روز شنبه در مراسم جشن میلاد پیامبر (ص) و هفته وحدت که در روستای ‘چنارلی’ این شهرستان برگزار شد، گفت: به برکت وحدت، امروز امنیت مبتنی بر امید و زندگی در مرزهای سرزمینی ایران اسلامی وجود دارد.

وی افزود: امروز ایران اسلامی در سایه درایت رهبری، مسئولان و نیز بصیرت اقوام و مذاهب ساکن درآن، الگوی وحدت جهانی بر اساس فرهنگ اسلامی و مردم سالاری دینی است.

تاجی، قرآن کریم را نیز کتاب الهام بخش وحدت دانست و اضافه کرد: علاوه بر این، فرهنگ اسلامی ما، خانه خدا، نمازهای جماعت و جمعه، حج و اجتماعات اسلامی نیز در راستای نهادینه کردن وحدت هستند.

فرماندار مراوه تپه همچنین با برشمردن برخی ویژگی های شخصیتی نبی مکرم اسلام (ص) اظهار داشت: آیات قرآن و سیره پیامبر اکرم (ص) بر حفظ وحدت بین امت اسلامی تاکید دارد و ایام ولادت ایشان قطعا این وحدت را مستحکم تر خواهد کرد.

به گزارش ایرنا، دراین مراسم که همراه با مولودی خوانی همراه بود، جمعی زیادی از مردم و طلاب و روحانیون روستای چنارلی مراوه تپه نیز حضور داشتند.
درتقویم جمهوری اسلامی از ۱۲ تا ۱۷ ربیع الاول (سالروز ولادت باسعادت نبی مکرم اسلام (ص) از نظر پیروان دو مذهب بزرگ اسلامی اهل سنت و شیعه ) به نام هفته وحدت نامگذاری شده است.

شهرستان مرزی مراوه تپه باافزون بر ۶۰ هزار نفر جمعیت درمنتهی الیه شرق استان گلستان واقع است.
پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری مراوه تپه

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست