• تاریخ: 2016-11-27
  • شناسه خبر: 21521
  • 351 بازدید

فرماندار شهرستان آق قلا:درمکتب اسلام خدمت یک توفیق الهی است/گزارش هیوه چی مایه دلگرمی است

ارکین نیوز-مراسم تودیع الیاس هیوه چی و معارفه امانگلدی ضمیر فرماندار شهرستان آق قلا با حضور میرباقری مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری ،مسئولین استانی و شهری و همچنین مردم خونگرم این شهرستان در محل سالن کسب و کار شهرک صن ...

ارکین نیوز-مراسم تودیع الیاس هیوه چی و معارفه امانگلدی ضمیر فرماندار شهرستان آق قلا با حضور میرباقری مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری ،مسئولین استانی و شهری و همچنین مردم خونگرم این شهرستان در محل سالن کسب و کار شهرک صنعتی برگزار گردید..

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،در این مراسم فرماندارجدید شهرستان آق قلا فلسفه آفرینش انسان را خدمت دانست و گفت:در مکتب اسلام خدمت یک توفیق الهی است.

وی ضمن تقدیر از حضور مدعوین در این مراسم گفت:از فعالیت های خوب آقای هیوه چی تشکر کرده و گزارش های وی مایه دلگرمی ماست.

امانگلدی ضمیر در قسمت دیگری از سخنان خود به فضای سبز ۲۱ هکتاری شهرستان آق قلا که بانام ۴۰۰۰شهیداستان مزین شده اشاره کرد و یادآور شد:
انشاا.. بزرگداشت این عزیزان در ۲۵ آذر برگزار می شود..
photo_2016-11-27_23-10-24
نماینده دولت در شهرستان آق قلا با اشاره به اینکه ۱۵درصد از شهدای گلستان اهل سنت هستند افزود:انشاا..۱۷ آذر هم مراسم بزرگداشت شهدای اهل سنت استان در این شهرستان برگزار خواهد شد…

در پایان فرماندار شهرستان آق قلا رونق کسب و کار و توسعه برای ایجاد اشتغال و حرکت در راستای سیاستهای دولت تدبیر و امید را از برنامه های مهم خود در این شهرستان عنوان نمود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست