• تاریخ: 2022-07-06
  • شناسه خبر: 31621
  • 34 بازدید

فرماندار آق قلا: کارآمد سازی شهرداری ها و دهیاری ها،توسعه پایدار شهرستان را رقم خواهد زد

ارکین نیوز- فرماندار شهرستان آق قلا گفت:کارآمد سازی شهرداری ها و دهیاری ها،توسعه پایدار شهرستان را رقم خواهد زد. همزمان با فرا رسیدن روز”شهرداری ها و دهیاری ها”،”سلیمان هاشمی”فرماندار شهرستان با ص ...

ارکین نیوز- فرماندار شهرستان آق قلا گفت:کارآمد سازی شهرداری ها و دهیاری ها،توسعه پایدار شهرستان را رقم خواهد زد.

همزمان با فرا رسیدن روز”شهرداری ها و دهیاری ها”،”سلیمان هاشمی”فرماندار شهرستان با صدور پیامی ضمن تبریک این روز به شهرداران آق قلا و انبارالوم و دهیاران بخش مرکزی و وشمگیر شهرستان آق قلا،از زحمات و تلاشهای شبانه روزی این عزیزان در عرصه خدمت رسانی هرچه بهتر به مردم منطقه تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،در پیام نماینده عالی دولت آمده است:

“بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ”

شهرداری و دهیاری در رسیدن به شاخصه های یک شهر و روستای سالم،زیبا،توسعه یافته و پویا و همچنین رضایتمندی مردم، نقش مهمی را ایفا می کنند و می توانند با برنامه ریزی مناسب و اجرای آن، مسیر توسعه همه جانبه شهر و روستا را هموار و فضایی مطلوب برای زندگی شهروندان و روستائیان فراهم نمایند.

بی تردید در فرایند مردم سالاری،کارآمد سازی شهرداری ها و دهیاری ها موجب کیفیت بخشی به خدمات شهری و روستایی شده و همانند پلی کوچک شهروندان را به شهرداری ها و دهیاری ها متصل کرده و موجب توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی می شود.

اینجانب فرا رسیدن ۱۴ تیرماه “روز شهرداری و دهیاری” را به همه دست اندرکاران مدیریت شهری و روستایی به ویژه شهرداران محترم آق قلا و انبار الوم و دهیاران سخت کوش که به حول و قوه الهی علیرغم وجود مشکلات،وجهه همت خود در شهرها و روستاهای بخش مرکزی و وشمگیر را ارائه خدمات ، رفع مشکلات روستائیان و توسعه فضای کالبدی شهر و روستاها قرار داده اند،تبریک عرض می نمایم و از خداوند متعال توفیقات روز افزون همه خدمتگزاران نظام را مسئلت دارم،امیدوارم در سایه وحدت،همدلی و همزبانی و نصب العین قراردادن منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در سال “تولید،دانش بنیان،اشتغال آفرین”،در اجرای سیاست های دولت سیزدهم و حمایت های بی دریغ مردم بزرگوار و شوراهای اسلامی بیش از پیش موفق باشند.

“سلیمان هاشمی ”

فرماندار شهرستان آق قلا