• تاریخ: 2017-07-22
  • شناسه خبر: 23364
  • 240 بازدید

فرماندار:همزمان با عید سعید قربان ، تردد از پل باستانی شهر آق قلا امکان پذیر خواهد شد

ارکین نیوز-فرماندار شهرستان آق قلا از تردد شهروندان بر روی پل باستانی همزمان با عید سعید قربان خبر داد. صبح امروز شنبه ۳۱ تیر ماه ، “امانگلدی ضمیر” فرماندار شهرستان آق قلا به همراه “ابراهیم کریمی” ...

ارکین نیوز-فرماندار شهرستان آق قلا از تردد شهروندان بر روی پل باستانی همزمان با عید سعید قربان خبر داد.

صبح امروز شنبه ۳۱ تیر ماه ، “امانگلدی ضمیر” فرماندار شهرستان آق قلا به همراه “ابراهیم کریمی” مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان از روند عملیات مرمت پل تاریخی شهر بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا ، “امانگلدی ضمیر” در پایان این بازدید در گفتگو با صدا و سیمای گلستان ضمن اشاره به جذب ۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال اعتبار تخصیص داده شده و شروع مرمت پل باستانی ، گفت : از زمان آغاز عملیات مرمت پل تاریخی تاکنون ، قریب ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی با دیواره سازی های صورت گرفته شده و ترمیم پایه های پل را شاهد بوده ایم و امیدواریم با تلاشهای شبانه روزی پیمانکار و همدلی همه عوامل اجرایی و مسئولین دستگاههای اجرایی ، همزمان با عید سعید قربان ، شاهد تردد شهروندان از روی پل تاریخی باشیم.

وی از تشکیل کمیته برنامه ریزی شهرستان و تخصیص اعتبار برای تسریع در پروژه مرمت پل تاریخی شهر آق قلا خبر داد و افزود : وحدت رویه و اهتمام دولت “تدبیر و امید” در سطح استانی و شهرستانی در خصوص نگاه ویژه به پل باستانی که “نماد تاریخی و میراث فرهنگی اجداد و گذشتگان” و از مطالبات مردمی شهر آق قلا بوده بر ضرورت حفظ این اثر ارزشمند همواره مورد تاکید می باشد و به فضل الهی ، جذب مابقی اعتبار درنظر گرفته شده انجام خواهد شد و پایان سال جاری ، شاهد اتمام مرمت این اثر تاریخی باشیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست