• تاریخ: 2016-08-02
  • شناسه خبر: 19724
  • 971 بازدید

علی نظری:سپک تاکرا ورزشی جذاب و دیدنی است/شادان من را به این رشته معرفی کرد

ارکین نیوز-علی نظری بازیکن آق قلایی تیم ملی سپک تاکرای کشورمان جهت اعزام به مسابقات جهانی به اردوی تیم ملی دعوت شد. به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،این اردو به مدت ده روز در شهرستان زنجان برگزار می شود که در پایان نفران برتر ...

ارکین نیوز-علی نظری بازیکن آق قلایی تیم ملی سپک تاکرای کشورمان جهت اعزام به مسابقات جهانی به اردوی تیم ملی دعوت شد.

به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،این اردو به مدت ده روز در شهرستان زنجان برگزار می شود که در پایان نفران برتر به مسابقات جهانی تایلند اعزام خواهند شد.

وی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ارکین نیوز، احمد شادان را اولین مربی و استعداد یاب خود نام برد و او را عامل اصلی خود در ورود به این رشته ورزشی دانست و تشکر نمود.

نظری افزود: مربیان گنبدی هم از عبدالحی نوبری ، عبدالعاطی نظری و جمالدین ایگدری تشکر می کنم که اشکالات منو برطرف کردند و به من فرصت بازی در بازی های لیگ برتر دادند و منو به سطح حرفه ای رساندند.

این ملی پوش آق قلایی برادر خود منصور نظری را بهترین حامی و پشتیبان خود دانست و اظهار داشت:وی بدون خستگی و با تمام مشکلات بنده را مرتب به تمرینات می برد و آرزویش این بود که یه روز لباس مقدس تیم ملی کشورم را برتن کنم که الان خیلی خوشحالم که رو سفید شدم و به آرزوش رساندم.

علی نظری از مسئولین خواست که به این ورزش مثل سایر ورزش های توپ و تور از قبیل والیبال بسکتبال و… توجه کنند و بودجه کافی را به این رشته اختصاص دهند تا این ورزش جایگاه خوبی در منطقه پیدا کند.

وی یادآور شد: انصافا این ورزش خیلی دیدنی تر از سایر ورزش هاست که با کمی توجه و پخش در رسانه ها و مطبوعات قطعا طرفداران خیلی زیادی پیدا خواهد کرد.

این جوان رعنای سپک تاکرا استعداد ایرانیان را در این رشته بسیار خوب دانست و افزود:با کمترین بودجه و رسیدگی بیشتر به بازیکنان می توان بر قدرت های این رشته مانند تایلند ،مالزی و کره جنوبی فائق آمد.

نظری در پایان به مشکل سالن ورزشی جهت تمرین خود و آموزش این رشته درآق قلا اشاره نمود و گفت:من مدتی است که از اداره ورزش شهرم تقاضای سالن کردم که انشاا.. هرچه سریعتر رسیدگی کنند چون هدف من رواج و شناساندن این رشته در منطقه است .
گفتگو:تانی کاظمی پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست