• تاریخ: 2017-06-08
  • شناسه خبر: 23044
  • 375 بازدید

علمای اهل‌سنت استان گلستان جنایت تروریست‌های تکفیری را محکوم کردند

ارکین نیوز- شماری از علمای اهل سنت استان گلستان با صدور بیانیه‌های جداگانه جنایت تروریست‌های تکفیری در تهران را محکوم کردند. در بخشی از بیانیه صلاح‌الدین آخوند گوگلان مدیریت مدرسه ربانیه چنارلی و اسماعیل آخوند قدیری امام ...

ارکین نیوز- شماری از علمای اهل سنت استان گلستان با صدور بیانیه‌های جداگانه جنایت تروریست‌های تکفیری در تهران را محکوم کردند.

در بخشی از بیانیه صلاح‌الدین آخوند گوگلان مدیریت مدرسه ربانیه چنارلی و اسماعیل آخوند قدیری امام جمعه چنارلی آمده است که گروه‎های تکفیری، خائن و تجاوزگر که هیچ گونه ارتباطی با اسلام ندارد با حمله به مردم در جلوی مجلس و حرم امام خمینی (ره) در حالی که روزه‎دار بودند، منجر به شهادت و زخمی شدن تعدادی از هموطنان بی‌گناه شدند.

این نخستین جنایت گروهی نیست که خلق و خوی آنها قتل و بریدن سر و تخریب مساجد و مظاهر پیامبران و اولیای الهی است گروهی که حتی کودکان و زنان جان سالم از دست آنها به در نبرده‌اند و اینها تنها نتیجه فتاوای علمای تکفیر و حمایت فکری و فنی صهیونیست‌ها است.

صهیونیست‌هایی که جهان اسلام را وارد جنگ‌ها و کشت و کشتارهایی کرده‌اند که موجبات نابودی کشورهای اسلامی و سلب امنیت مسلمانان را فراهم آورده است این در حالی است که سلاح داعیان جهاد هیچ‌گاه صهیونیست‌ها را نشانه نرفته و وارد هیچ جنگی علیه آنها نشده‌اند و این همان چیزی است که بر جعلی بودن ادعاهای آنها و بطلان گفته‌هایشان دلالت می‌کند.

لذا ما این جنایت را محکوم کرده و با قدردانی از نیروهای جان برکف امنیتی و انتظامی از خداوند متعال نیز رحمت و مغفرت را برای شهدای این فاجعه دردناک و شفای عاجل برای مصدومان و برای بستگان آنها صبر و بردباری را مسئلت داریم.

دشمنان نتوانستند حضور حداکثری امت اسلامی در انتخابات را تحمل کنند

الحاج خوجه دردی آخوند غراوی امام جمعه شهرستان مراوه تپه هم با صدور بیانیه ای این جنایات رخ داده را محکوم کرد.

در بخشی از این بیانیه آمده است که باردیگر دشمن زبون حضور در صحنه بودن به خصوص در حضور حداکثری امت اسلامی و همدلی ایرانیان در انتخابات را برنتابیده برای انتقام گرفتن، ایجاد اختلاف، رعب وحشت و ناامن نشان دادن کشور و امید دادن به استکبار و صهیونیست دست به‌کار ناجوانمردانه تروریستی زد.

اما به لطف الهی و جانفشانی نیروهای امنیتی و انتظامی نقشه آنان با شکست روبه‌رو گشت.

ضمن عرض تسلیت به هموطنانی که عزیزان خود را از دست دادند و محکوم کردن عمل غیرانسانی و تروریستی سرکردگان آمریکا و صهیونیست در حرم مطهر امام خمینی(ه) و مجلس شورای اسلامی بار دیگر حمایت قاطعانه خود را از مقام معظم رهبری اعلام می‎کنیم.
تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست