• تاریخ: 2017-10-15
  • شناسه خبر: 24170
  • 339 بازدید

عزت ا..پورقاز: مجبورم به afc شکایت کنم

ارکین نیوز-عزت الله پورقاز بعد از مصدومیت شدید در بازی با پرسپولیس هنوز شرایط بازی برای تیم سپاهان را پیدا نکرده است. او در مورد آخرین وضعیت خود می گوید: خوشبختانه آسیب دیدگی ام رفع شده و در تمرین گروهی تیم حاضر هستم. در ...

ارکین نیوز-عزت الله پورقاز بعد از مصدومیت شدید در بازی با پرسپولیس هنوز شرایط بازی برای تیم سپاهان را پیدا نکرده است.

او در مورد آخرین وضعیت خود می گوید: خوشبختانه آسیب دیدگی ام رفع شده و در تمرین گروهی تیم حاضر هستم. در ادامه با صلاحدید کرانچار آماده هستم که برای سپاهان بازی کنم. هر چند جای خوشحالی است که تیم در بازی اخیر حریف را با دو گل شکست داد و شرایط روحی و روانی خوبی پیدا کرد.

مدافع تیم سپاهان در ادامه به شکایت خود از باشگاه سایپا اشاره کرد و گفت: پول زیادی را از باشگاه سایپا طلب کار هستم. رابطه ای که بین من و باشگاه برقرار بود یک رابطه احترام آمیز از سوی هر دو طرف بود اما نمی دانم چرا باشگاه به تعهدات خود عمل نمی کند! به هر صورت من چون به این پول احتیاج دارم شکایت می کنم حتی اگر قرار باشد شکایت خود را به کنفدراسیون فوتبال آسیا هم می برم.

پورقاز در پاسخ به این سوال که چرا می خواهد در کنفدراسیون فوتبال آسیا علیه تیم سایپا شکایت کند، گفت: من از تیم ملوان و ایرانجوان هم طلب کار هستم و شکایت کردم اما شکایتم به جایی نرسید. ماه ها و سال هاست که حکم گرفته ام اما این احکام ضمانت اجرایی ندارد و جالب است برای طرح این شکایت ها به حساب فدراسیون فوتبال پول هم ریخته ام. بالاجبار و بر خلاف میل باطنی این شکایت ها را هم در کنفدراسیون فوتبال آسیا مطرح خواهم کرد.

در هر تیمی که بوده ام هیچ وقت به دنبال بازارگرمی نبوده ام و سعی کردم با همه توان فوتبال بازی کنم و کم نگذارم و حتی دیدید در تیم استقلال خوزستان به حرفی که زدم عمل کردم اما نمی دانم چرا جواب این رفتارها را با پاسخ های بدی می گیرم. البته من به سادگی و با صداقت عمل کردن خود در فوتبال افتخار می کنم و پیشاپیش از باشگاه سایپا هم عذرخواهی می کنم که مجبور هستم علیه اشان طرح شکایت کنم/ورزش۳

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست