• تاریخ: 2016-01-25
  • شناسه خبر: 13801
  • 956 بازدید

عبدالحکیم فیروزی به عنوان فرماندار شهرستان بندر ترکمن معرفی شد

ارکین نیوز-در آیینی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان “عبدالحکیم فیروزی” به عنوان فرماندار جدید بندرترکمن معارفه شد. معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در این آیین طی سخنانی، با ...

ارکین نیوز-در آیینی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان “عبدالحکیم فیروزی” به عنوان فرماندار جدید بندرترکمن معارفه شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در این آیین طی سخنانی، با تبریک به سرانجام رسیدن برجام و رفع همه تحریم های ناجوانمردانه غرب علیه ملت ایران، گفت: نتیجه کاری که با تلاش تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران به واقعیت پیوست، یک رخداد بزرگ در تاریخ این کشور خواهد بود و در عرصه بین المللی هم از این مذاکرات به عنوان الگویی از دیپلماسی عزت مندانه و صلح آفرین یاد خواهد شد..

“علی اصغر طهماسبی” با بیان اینکه امروز از اختلاف و تشتت بوجود آمده میان کشورهای اسلامی، بیش از همه رژیم جعلی صهیونیستی و جهان استکبار سود خواهد برد، خاطرنشان کرد: اعتقاد داریم در شرایط فعلی منطقه هر کسی که به اختلافات مذهبی، قومی و قبیله ای دامن بزند، خائن به اسلام است و در جبهه دشمن حرکت می کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در ادامه با بیان اینکه بزرگترین دموکراسی، دادن حق انتخاب به مردم یک کشور است، یادآور شد: شما کدام انقلابی را در جهان سراغ دارید که در کمتر از دو ماه از پیروزی خود، انتخابات و رفراندوم برگزار کند و این قدرت تصمیم گیری را به مردم کشورش بدهد که سرنوشت خودشان را با آراء خود رقم بزنند؟
1453724465_img_0025
وی خاطرنشان کرد: قطعاً چنین مدلی از دمکراسی در تمام دنیا بی نظیر و بی سابقه بوده و هست.

رئیس ستاد انتخابات استان بیان کرد: همه ما به اهمیت انتخابات هفتم اسفند واقف هستیم و اعتقاد داریم از جهاتی انتخابات پنجمین دوره خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که بصورت همزمان برگزار خواهد شد، قطعاً از مهمترین انتخابات بعد از پیروزی انقلاب است.

طهماسبی با تأکید بر حضور حداکثری و به میدان آمدن تمامی گروهها و جریانات سیاسی در عرصه انتخابات، گفت: انتظار ما از شورای محترم نگهبان این است که در روند بررسی شکایات داوطلبین رد صلاحیت شده و افرادی که با عدم احراز مواجه شده اند، احقاق حق کنند، تا با حضور همه طیف ها و جریان های سیاسی، شاهد برگزاری انتخاباتی پرشور و با حضور حداکثری مردم باشیم.

وی خاطرنشان کرد: رعایت اصل قانونگرایی در تمامی مراحل و فرایندهای ۱۸ گانه برگزاری انتخابات سرلوحه کار عوامل اجرایی و اعضای ستاد انتخابات استان بوده و تمامی امور با هماهنگی، همدلی و وفاق بوجود آمده بین دست اندرکاران برگزاری انتخابات به پیش می رود.
1453724472_img_0039
رئیس ستاد انتخابات استان همچنین توصیه ای هم به داوطلبان ردصلاحیت شده داشت و اظهار کرد: ما ضمن پیگیری حقوق این افراد از همه آنها می خواهیم با تمکین به قانون، بدانند که دنیا به آخر نرسیده و فرصت برای خدمت به مردم در عرصه های دیگر نیز وجود دارد، بنابراین از همه آنها و هوادارانشان انتظار داریم با شرکت در انتخابات و رفتن پای صندوق های رأی به دنیا نشان دهند ملت ایران، بزرگترین پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی اند.

طهماسبی در پایان با تأکید بر اصل شفاف سازی و اینکه هیچ موضوعی را در انتخابات از مردم مخفی نخواهیم کرد، خاطرنشان کرد: همانطور که در گذشته هم اینگونه نبوده، در این انتخابات هم اجازه نخواهیم داد حتی یک رأی مردم جابه جا شود و از لحظه رأی گیری تا زمان شمارش آراء و اعلام نتایج، از آراء مردم بمانند ناموسمان صیانت و دفاع خواهیم کرد.

لازم به یادآوریست پس از فوت مرحومه مرجان نازقلیچی فرماندار فقید بندرترکمن در فاجعه منا، صادق شیرنگی با حکم سرپرست در سمت فرماندار بندرترکمن فعالیت داشت و بعد از ظهر امروز “عبدالحکیم فیروزی” به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معارفه شد.
استانداری گلستان
1453724488_img_0013

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست