• تاریخ: 2016-10-26
  • شناسه خبر: 21105
  • 272 بازدید

طیبی:مطالبات دلسوزان سوارکاری را تا حصول نتیجه پیگیری می‌کنم

ارکین نیوز-مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان با اشاره به برگزاری جلسات متعدد با پیشکسوتان و دلسوزان رشته سوارکاری، گفت: مطالبات دلسوزان سوارکاری را تا حصول نتیجه پیگیری می‌کنم. بهمن طیبی پیش از ظهر امروز در نشست مشترک با ...

ارکین نیوز-مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان با اشاره به برگزاری جلسات متعدد با پیشکسوتان و دلسوزان رشته سوارکاری، گفت: مطالبات دلسوزان سوارکاری را تا حصول نتیجه پیگیری می‌کنم.

بهمن طیبی پیش از ظهر امروز در نشست مشترک با مسوولان ورزشی، سوارکاران و مالکان اسب‌های مسابقات کورس استان گلستان که در سالن جلسات فرمانداری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد با اشاره به جایگاه ویژه سوارکاری در استان گلستان، اظهار کرد: متاسفانه برخی از مشکلات و معضلات موجود در سوارکاری مانع از شناسایی این رشته ورزشی مفرح و جایگاه والای آن در گلستان در سطح کشور شده است.

وی با بیان اینکه در طی یک سال گذشته در زمینه رفع معضلات سوارکاری استان گلستان جلسات بسیاری را برگزار کرده‌ایم، افزود: در این مدت از هر فرصتی و ظرفیتی برای کمک به این موضوع استفاده کردیم که تنها بالغ بر ۱۰ جلسه با آقای گودرزی وزیر سابق ورزش و جوانان داشتیم که جا دارد بی‌نهایت از ایشان بابت تلاش‌های مستمر در ارتقای جایگاه سوارکاری در گلستان و کمک به اخذ مطالبات ورزش‌دوستانِ گلستان تشکر کنم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان با اشاره به وحدت موجود میان دوست‌داران ورزش در استان گلستان، اضافه کرد: همین انسجام و وحدت رویه باعث شده است همکاری سایر بخش‌ها و نهادها با ما نیز محقق شود و در حال حاضر قرار است شرکت توسعه و تجهیز قرار است اقداماتی را در راستای واگذاری مدیریت سوارکاری و مسابقات آن در استان گلستان انجام دهد.

طیبی با اشاره به اینکه مطمئن باشید اگر واگذاری مدیریت به طور کامل انجام شود تصمیم‌گیری بر عهده شما پیشکسوتان و ورزش‌دوستان خواهد بود، تصریح کرد: قطعا اگر مدیریت سوارکاری به مدیران مجرب و به کسانی که در این حوزه نقش دارند واگذار شود دیگر هیچ کس سهمی از شما نمی‌خواهد و بهبودی را در کیفیت مادی و معنوی مسابقات را شاهد خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه ورزشکاران و مالکان اسب‌های مسابقه در شهرستان‌های استان گلستان سال‌هاست که از همه نیازهای طبیعی مادی و معنوی خود گذشته‌اند، ادامه داد: بنده به عنوان نماینده همه شما ضمن تقدیر از پیگیری مستمر مطالبات توسط شما علاقه‌مندان به ورزش و ورزشکاران قول می‌دهم که مطالبات شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری کنم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان با رد این موضوع که واگذاری مدیریت سوارکاری به درون استان به معنای حذف برخی صاحبنظران است، گفت: ورزش متعلق به همه کسانی است که به آن علاقه‌مند هستند و دلشان برای اعتلای آن می‌تپد و این تعهد را به همه بزرگان ورزش استان گلستان می‌دهم که از همه ظرفیت‌ها برای مدیریت و پیشرفت سوارکاری در استان بهره‌گیری خواهیم کرد.

طیبی با تاکید بر اینکه در حال حاضر ما منتظر حضور نماینده شرکت تجهیز و توسعه اماکن ورزشی کشور در استان گلستان و مجموعه سوارکاری در گنبدکاووس، بندرترکمن و آق‌قلا هستیم، اظهار کرد: به زودی باید واگذاری مدیریت کورس به استان گلستان واگذار شود تا بخشی از مطالبات به حق مردم، ورزشکاران و مسوولان این استان فراهم شود.

وی با تقدیر از فرمانداران شهرستان‌های گنبدکاووس، بندرترکمن و آق‌قلا به پاس تلاش‌های بی‌وقفه برای رفع مشکلات سوارکاری استان گلستان، افزود: اگر بتوانیم این وحدت و انسجام را در مطالبه حقوق خود در همه رشته‌های ورزشی داشته باشیم قطعا بسیاری از مشکلات ما در ورزش استان گلستان برطرف خواهد شد.

گفتنی است مالکان اسب‌ها و سوارکاران ومربیان رشته سوارکاری در شهرستان‌های سه‌گانه گنبدکاووس، بندرترکمن و آق‌قلا به مدیریت مجموعه‌های سوارکاری استان گلستان توسط افراد و نهادهایی بیرون از استان به شدت انتقاد کرده‌اند و مباحثی از جمله عدم بیمه سوارکاران و متسابقین، پائین بودن میزان جوایز نسبت به سطح مسابقات و مشکلات در پرداخت آنها و چندین موضوع دیگر مهمترین مشکلاتی است که به نظر آنها با واگذاری مدیریت سوارکاری به درون استان گلستان قابل حل خواهد بود/فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست