• تاریخ: 2016-07-24
  • شناسه خبر: 19497
  • 1,351 بازدید

ترکمن دیار آق قلا قهرمان فوتسال جام رمضان گمیشان شد

ارکین نیوز- مسابقات فوتسال جام ماه رمضان گمیشان در شمال غرب استان گلستان ،پس از گذشت ۱۶روز از آغاز ماه شوال با شناخت تیم های قهرمان به پایان رسید. این مسابقات که طولانی ترین رقابت های جام رمضان امسال در استان گلستان بود ...

ارکین نیوز- مسابقات فوتسال جام ماه رمضان گمیشان در شمال غرب استان گلستان ،پس از گذشت ۱۶روز از آغاز ماه شوال با شناخت تیم های قهرمان به پایان رسید.

این مسابقات که طولانی ترین رقابت های جام رمضان امسال در استان گلستان بود جمعه شب با مشخص شدن تیم های قهرمان رده های سنی مختلف به پایان رسید.

این مسابقات در رده های سنی نوجوانان، جوانان، میانسالان و آزاد و با حضور تیم های شهرستانهای بندرترکمن، گمیشان ، آق قلا برگزار و در پایان به تیم هایی که مقام اول تا سوم را در رده های سنی مختلف کسب کردند، جوایزی اهدا شد.

در رده سنی نوجوانان و جوانان تیم های فوتسال پدیده جوان بندرترکمن با سرمربیگری حسین ایری هر دو جام را به شهرستان ترکمن بردند.

در رده میانسالان جام با قهرمانی ترکمن دیار به شهرستان آق قلا رفت و در رده سنی آزاد در جدال گمیشان و خواجه نفس این گمیشانی ها بودند که موفق شدند تنها جام باقی مانده را در خانه میزبان نگه دارند.
photo_2016-07-24_01-42-11
نتایج این رقابت ها به شرح زیر بود:
رده سنی نوجوانان:
مقام اول: پدیده جوان بندر – مقام دوم: دهیاری آرخ – مقام سوم: حکیم کر سیجوال
رده سنی جوانان:
مقام اول: پدیده جوان بندر – مقام دوم: شیرینی سرای خوشه سیمین شهر – مقام سوم: اتحاد گمیشان
رده سنی میانسالان:
مقام اول: ترکمن دیار آق قلا – مقام دوم: شهرداری سیمین شهر – مقام سوم: مقاومت قره قاشلی
رده سنی آزاد:
مقام اول :میوه سرای امان محمدی – مقام دوم : داروخانه دکتر سالارنیا

غیاث کلته پدیده بندرترکمن بهترین گلزن جام رمضان گمیشان در رده سنی آزاد شد.

از نکات مهم این مسابقات حضور میلاد کر نوجوان گلستانی عضو تیم ملی بود که به همراه سایر هم تیمی های خود در پدیده بندر ترکمن در دو رده سنی به عنوان قهرمانی رسید/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست