• تاریخ: 2015-12-24
  • شناسه خبر: 12306
  • 2,032 بازدید

طرح جمع آوری لباس های گرم برای نیازمندان در آق قلا اجرا شد

ارکین نیوز- مشاور جوان فرماندار شهرستان آق قلا از اجرای طرح جمع آوری لباس های گرم برای نیازمندان در این شهرستان خبر داد. تانی کاظمی پور با ذکر مطلب فوق گفت:این لباس ها جهت اهدا به نیازمندان منطقه، به همت گروه مشاوران جوا ...

ارکین نیوز- مشاور جوان فرماندار شهرستان آق قلا از اجرای طرح جمع آوری لباس های گرم برای نیازمندان در این شهرستان خبر داد.

تانی کاظمی پور با ذکر مطلب فوق گفت:این لباس ها جهت اهدا به نیازمندان منطقه، به همت گروه مشاوران جوان فرمانداری و مرکز نیکوکاری محمدرسول ا…(ص) جمع آوری شده است.

مشاور جوان فرماندار ادامه داد: از زمان آغاز اجرای این طرح، شاهد مشارکت و حس انسان دوستانه مردم در شهرستان آق قلا هستیم که همواره در کارهای خیرخواهانه و کمک به نیازمندان پیش رو بوده اند.

کاظمی پور هدف از اجرای این طرح را یاری رساندن به نیازمندانی است که در فصل سرما توانایی تهیه و خرید البسه گرم زمستانی را ندارند، لذا از مردم خیر خواسته شده لباس‌های گرم اضافه خود را پس از شستشو و بسته بندی جهت استفاده افراد مستمند و بی‌بضاعت به مکان ذکر شده اهدا ‌کنند.

گفتنی است اجرای این طرح با مشارکت تشکلهای مردمی انجام شده و از طریق مرکز نیکوکاری محمدرسول ا… و آموزش و پرورش افراد نیازمند را شناسایی کرده و البسه گرم در اختیار آنها قرار داده می شود.

هیوه چی فرماندار و قجری معاون فرماندار،وظیفه شناس مدیر کمیته امدادامام خمینی (ره)شهرستان،دلیجه و گرکز اعضای شورای شهر،مهندس امانزاده و…از این کمپین بازدید کردند..
photo_2015-12-24_21-10-30

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست