• تاریخ: 2016-12-14
  • شناسه خبر: 21731
  • 256 بازدید

ضمیر:مجمع خیرین سلامت آق قلا نمونه ای از خدمت بی منت است

ارکین نیوز-صبح امروز سه شنبه در مانگاه تخصصی بیمارستان ال جلیل آق قلا با حضور فرماندار ؛ بزرگمهر رئیس مجمع خیرین استان و اعضای مجمع خیرین شهرستان آق قلا مورد بهره برداری قرار گرفت . این در مانگاه که با تلاشهای مجمع خیرین ...

ارکین نیوز-صبح امروز سه شنبه در مانگاه تخصصی بیمارستان ال جلیل آق قلا با حضور فرماندار ؛ بزرگمهر رئیس مجمع خیرین استان و اعضای مجمع خیرین شهرستان آق قلا مورد بهره برداری قرار گرفت .

این در مانگاه که با تلاشهای مجمع خیرین شهرستان احداث گردیده بود ؛ اکنون با توجه به توافقهای انجام شده با دانشگاه علوم پزشکی گلستان در حال تجهیز شدن می باشد. عمده تجهیزات مورد نیاز این درمانگاه در حال تامین شدن می باشند. این در مانگاه در طی هفته های اتی با حضور وزیر بهداشت و در مان رسما افتتاح خواهد شد.

امانگلدی ضمیر فرماندار اق قلا در جمع خیرین سلامت گفت شهرستان اق قلا در بحث خیری و نیکوکاری زبانزد است و این کار ارزشمند خیران آق قلا ماندگار است .

نماینده عالی دولت در شهرستان در بیان اینکه خدمت به مردم با تعامل با سایر دستگاهها صورت گیرد و از حاشیه ها بدور باشد گفت مردم همیشه قدر شناس هستند و مجمع خیرین اق قلا نمونه ای از خدمت بی منت است .

حاج حکیم موحد رئیس مجمع خیرین سلامت اق قلا نیز ضمن تشکر از خیران و اعضای مجمع اظهار داشت هر چه انجام شده در راستای رضای خداوند بوده و امید است مورد قبول در گاه حق قرار گیرید.

رئیس مجمع خیرین سلامت اق قلا در ادامه افزود جهت رفاه حال بیماران مستمند و نیازمندان واقعی قراردادهایی با پزشکان متخصص در شهر گرگان منعقد شده است که این بیماران با معرفی از سوس مجمع خیرین به صورت رایگان ویزیت می شوند.
الکامیز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست